dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 91
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.258

    Domyślnie

    A przez mój klinkierowy komin ekogroszek w ogóle nie dymi
    Wymień kondensator na dmuchawie lub (i) zmniejsz obroty do 15-20%.

    PS.
    Przyjdą czasy że bedzieta się uczyć palenia węglem i drewnem.

  2. #42

    Domyślnie Manipulacja.

    Cytat Napisał Szkwar Zobacz post
    A przez mój klinkierowy komin ekogroszek w ogóle nie dymi
    Załącznik 453912
    Za odpowiednią kasę na Twoje zlecenie co chcieć będziesz Ci udowodnią tak jak ci z politechniki warszawskiej z tym ekogroszkiem – z politechniki a debile, bo nie wzięli pod uwagę tego, że to państwo polskie na swoim rynku do obrotu dopuściło paliwo które wedle prawa swego nie było zgodne z jakością paliwa jakie może być spalane zgodnie z tym co obwarowali prawem swym.

    Zupełnie tak jak z tym z zadupia ukraińca pelletem : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8032420

    W nawiązaniu do tego : https://smoglab.pl/warszawa-wprowadz...-od-2024-roku/ a zgodnie z tytułem postu tego – wychodzi na to, że jak ktoś ma kasę to co chce to se może a z tego powodu np.: jakiś rowerzysta zdjęcie zrobi rury wydechowej samochodu stojącego na światłach albo w korku czy jak z kopyta rusza gdzie będzie widać jak z rury wydechowej wali i pomnoży se to przez ilość samochodów oraz ilość sprzedawanego dziennie a tym samym spalanego paliwa i wyjdą z tego gigantyczne ilości syfu zatruwającego powietrze - to też se może a jak zacznie to dojdzie swego. Takich przykładów dla udowodnienia swego se mnożyć krocie można np.: ilość zabitych i rannych na drogach itd. itp.

    Niby za światłego człowieka uchodzić chcesz a ciemnotę i zabobon propagujesz – zupełnie jak z zadupia ukrainiec. Ślicznie pokazałeś jak z komina wali – jeden komin na ile kominów jest to w okolicy i że co ze wszystkich sąsiednich kominów tak samo wali a skąd Ci to wiedzieć czy przypadkiem to nie jest komin OPONIARZA który zrembkę oponami utylizuje. Są odpowiednie służby które się tym zajmują i pilnują by do takich sytuacji nie dochodziło i dojść nie mogło a tu co się okazuje – i Ty teraz – niejako hitlerowskiej odpowiedzialności zbiorowej prawem – czego chcesz – o co byś wnosił i czego się domagał - co tym udowadniasz i co udowodnić chcesz.

    Ty pokazałeś jedną stronę medalu – zanim umrzesz z powodu ciemnoty albo smogu w korku czy czego podobnemu teraz - zobacz jak druga strona medalu wygląda : https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=536560 Ten sam komin w tym samym czasie i co przy okazji tego utrzymywać będzie, że za to co jest nad kominem, to kocioł odpowiada a nie operator lub jak to czaczkowski sie trzaska z tą petycją przeciwko smogowi oraz tym pod linkowanym artykułem – zabronić palenia w kominkach i tym samym zabronić korzystania z samochodów osobowych i ciężarowych oraz ze wszystkiego co trujące toksyny wprowadza do powietrza publicznego.

    Z tą aktorką jest podobnie – jak by pinda się do kurwiego dołu wyprowadziła gdzie niczym innym jak ogniskiem ogrzać by się mogła w tedy by nie narzekała, że smog ją truje i zabija – na cholerę w tak ogromnej aglomeracji siedzi skoro w każdej takiej czy podobnej tak samo jest i będzie – w Krakowie wojowali, wojują i co - i zasadniczo przy tak gigantycznych nakładach – gówno.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Retoryka 1..jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	37,0 KB
ID:	453913   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Retoryka 2..jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	453914  

  3. #43
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Za odpowiednią kasę na Twoje zlecenie co chcieć będziesz Ci udowodnią tak jak ci z politechniki warszawskiej z tym ekogroszkiem – z politechniki a debile, bo nie wzięli pod uwagę tego, że to państwo polskie na swoim rynku do obrotu dopuściło paliwo które wedle prawa swego nie było zgodne z jakością paliwa jakie może być spalane zgodnie z tym co obwarowali prawem swym.

    Zupełnie tak jak z tym z zadupia ukraińca pelletem : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8032420

    W nawiązaniu do tego : https://smoglab.pl/warszawa-wprowadz...-od-2024-roku/ a zgodnie z tytułem postu tego – wychodzi na to, że jak ktoś ma kasę to co chce to se może a z tego powodu np.: jakiś rowerzysta zdjęcie zrobi rury wydechowej samochodu stojącego na światłach albo w korku czy jak z kopyta rusza gdzie będzie widać jak z rury wydechowej wali i pomnoży se to przez ilość samochodów oraz ilość sprzedawanego dziennie a tym samym spalanego paliwa i wyjdą z tego gigantyczne ilości syfu zatruwającego powietrze - to też se może a jak zacznie to dojdzie swego. Takich przykładów dla udowodnienia swego se mnożyć krocie można np.: ilość zabitych i rannych na drogach itd. itp.

    Niby za światłego człowieka uchodzić chcesz a ciemnotę i zabobon propagujesz – zupełnie jak z zadupia ukrainiec. Ślicznie pokazałeś jak z komina wali – jeden komin na ile kominów jest to w okolicy i że co ze wszystkich sąsiednich kominów tak samo wali a skąd Ci to wiedzieć czy przypadkiem to nie jest komin OPONIARZA który zrembkę oponami utylizuje. Są odpowiednie służby które się tym zajmują i pilnują by do takich sytuacji nie dochodziło i dojść nie mogło a tu co się okazuje – i Ty teraz – niejako hitlerowskiej odpowiedzialności zbiorowej prawem – czego chcesz – o co byś wnosił i czego się domagał - co tym udowadniasz i co udowodnić chcesz.

    Ty pokazałeś jedną stronę medalu – zanim umrzesz z powodu ciemnoty albo smogu w korku czy czego podobnemu teraz - zobacz jak druga strona medalu wygląda : https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=536560 Ten sam komin w tym samym czasie i co przy okazji tego utrzymywać będzie, że za to co jest nad kominem, to kocioł odpowiada a nie operator lub jak to czaczkowski sie trzaska z tą petycją przeciwko smogowi oraz tym pod linkowanym artykułem – zabronić palenia w kominkach i tym samym zabronić korzystania z samochodów osobowych i ciężarowych oraz ze wszystkiego co trujące toksyny wprowadza do powietrza publicznego.

    Z tą aktorką jest podobnie – jak by pinda się do kurwiego dołu wyprowadziła gdzie niczym innym jak ogniskiem ogrzać by się mogła w tedy by nie narzekała, że smog ją truje i zabija – na cholerę w tak ogromnej aglomeracji siedzi skoro w każdej takiej czy podobnej tak samo jest i będzie – w Krakowie wojowali, wojują i co - i zasadniczo przy tak gigantycznych nakładach – gówno.
    Ups !!!

    Nie trzeba było im tak wiele pokazywać - tłumaczyć , tym niewiernym Tomaszom , to zgnilizna cywilizacji ,która łga by wegetować. Czas poodcinać im dobra z ziemi płynące i zostawić na pastwę losu . Choćbyś się nie wiem jak produkował nie wygrasz z ichnią hipokryzją ,oni zawsze będą doszukiwać się ujemnych stron ,będą docenionymi tetrykami.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ups !!!
    Dajmy się @Szkwar-owi wypowiedzieć - w prawdzie jest tu zarejestrowany od jan 2015 i ma postów 14 – no skąd nam wiedzieć co swym chciał przedstawić – zważ na to, że tu nie brakuje tytanów, którzy po dzień dzisiejszy utrzymują tak jak choćby w tym temacie widać.

    Mamy rok 2021 r. a dla nich średniowiecze jest jakieś jeszcze, że laboga świętego – dym spalić, tosz to herezja jakaś a jak wiadomo na herezję jest tylko jeden sposób : święta inkwizycja i na stosie eco jaranie.

    Tak na marginesie : https://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Ankudowicz - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pas%C5%82%C4%99k – tam kraj mój gdzie sercem moje – no któż ją zmusza by wąchała smrody nie swoje i cóż ją tu trzyma – zdrowie ważniejsze przecie - u niej tam i sieć ciepłownicza i sieć gazowa i sieć elektryczna i nikt nie kopci jej tam jakimś badziewiem z drewna, węgiel jak na "Misiu" (wungiel przywieźli - bedzie wojna) a skoro ma tak fest adwokatów, to może i se w sądzie załatwi, że ci co z nią nie na spacer albo na rower tylko przed kominkiem wolą - niech jej płacą te 10 tys. zł, które wpłaci na cele charytatywne czyli : Warszawa Bez Smogu, Smog Wawerski, Warszawski Alarm Smogowy.

    Mi przed chałpą samochody jak na autostradzie – kto adwokatem mym będzie – droga niby osiedlowa – jak radzicie : zamknąć czy szlabany postawić i tylko mieszkańców wpuszczać.

    No w morde kopane – groszkowca se miałem na Nowy 2023 r. zgodnie z antysmogową dla mazowieckiego kupić i co teraz mam zrobić – no chyba w kotłowni przyjdzie się zabarykadować – chyba tam prądu do piecyka elektrycznego mi nie odetną.

  5. #45

    Domyślnie

    Panoczki napiszcie mi proszę czy i Wy od jakiegoś czasu macie problemy z przyciskami do nawigacji po stronach FM-u i tu w temacie. W co bym nie kliknął, to ładuje mi się reklama i po kilka razy odświeżać muszę stronę by upolować przycisk który działa np. by zacytować kogoś.

  6. #46
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Panoczki napiszcie mi proszę czy i Wy od jakiegoś czasu macie problemy z przyciskami do nawigacji po stronach FM-u i tu w temacie. W co bym nie kliknął, to ładuje mi się reklama i po kilka razy odświeżać muszę stronę by upolować przycisk który działa np. by zacytować kogoś.
    Zgłaszamy problem - reklamy nie powinny przeszkadzać w korzystaniu z forum.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zgłaszamy problem - reklamy nie powinny przeszkadzać w korzystaniu z forum.
    Droga i Szanowna Redakcjo – dzięki serdeczne – wszystko już bez problemu działa i śmiga jak w szwajcarze. Pozdrawiam serdecznie.

  8. #48
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Dajmy się @Szkwar-owi wypowiedzieć - w prawdzie jest tu zarejestrowany od jan 2015 i ma postów 14 – no skąd nam wiedzieć co swym chciał przedstawić – zważ na to, że tu nie brakuje tytanów, którzy po dzień dzisiejszy utrzymują tak jak choćby w tym temacie widać.

    Mamy rok 2021 r. a dla nich średniowiecze jest jakieś jeszcze, że laboga świętego – dym spalić, tosz to herezja jakaś a jak wiadomo na herezję jest tylko jeden sposób : święta inkwizycja i na stosie eco jaranie.

    Tak na marginesie : https://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Ankudowicz - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pas%C5%82%C4%99k – tam kraj mój gdzie sercem moje – no któż ją zmusza by wąchała smrody nie swoje i cóż ją tu trzyma – zdrowie ważniejsze przecie - u niej tam i sieć ciepłownicza i sieć gazowa i sieć elektryczna i nikt nie kopci jej tam jakimś badziewiem z drewna, węgiel jak na "Misiu" (wungiel przywieźli - bedzie wojna) a skoro ma tak fest adwokatów, to może i se w sądzie załatwi, że ci co z nią nie na spacer albo na rower tylko przed kominkiem wolą - niech jej płacą te 10 tys. zł, które wpłaci na cele charytatywne czyli : Warszawa Bez Smogu, Smog Wawerski, Warszawski Alarm Smogowy.

    Mi przed chałpą samochody jak na autostradzie – kto adwokatem mym będzie – droga niby osiedlowa – jak radzicie : zamknąć czy szlabany postawić i tylko mieszkańców wpuszczać.

    No w morde kopane – groszkowca se miałem na Nowy 2023 r. zgodnie z antysmogową dla mazowieckiego kupić i co teraz mam zrobić – no chyba w kotłowni przyjdzie się zabarykadować – chyba tam prądu do piecyka elektrycznego mi nie odetną.
    Ups !!! ja tak nie umiem .Brawo .

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    jak nie ma gazu to są pompy powietrze powietrze, jak ktoś jeszcze zastanawia sie nad piecami to znaczy że jest osłem.
    Jestem na etapie remontu domu i zastanawiam się nad ogrzewaniem. Gaz jest obok lecz odpycha mnie ten 2024 z cenami gazu i 2050 na dead line dla gazu.
    Wg. was jak gaz pójdzie do góry to i pellet również? Póki co miałem w planach ten pellet bo eko itp...czy Iść w gaz a jak będzie za X lat mega drogo to wtedy i tak piecyk będzie nadawał się do wymiany.
    ps. nie obrażam się za nazwanie mnie osłem

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.258

    Domyślnie

    nie obrażam się za nazwanie mnie osłem
    Że ja tego nie widziałem wcześniej.
    pozwalają spamować w dodatku dziadom którzy reklamują śmierdziele na paliwa stałe ? helołłłłł
    Dziadem to jesteś ty (@Janekk1234). Za okupacji takim jak ty już dawno ogolili by głowę. Każde paliwo można spalić czysty tylko trzeba mieć chęci, głowę i się trochę pobrudzić.

    Póki co miałem w planach ten pellet bo eko itp...
    Co masz do ogrzania (powierzchnia, ocieplenie, instalacja)?.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 16-03-2021 o 18:18

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulawiec Zobacz post
    Jestem na etapie remontu domu i zastanawiam się nad ogrzewaniem. Gaz jest obok lecz odpycha mnie ten 2024 z cenami gazu i 2050 na dead line dla gazu.
    Wg. was jak gaz pójdzie do góry to i pellet również? Póki co miałem w planach ten pellet bo eko itp...czy Iść w gaz a jak będzie za X lat mega drogo to wtedy i tak piecyk będzie nadawał się do wymiany.
    ps. nie obrażam się za nazwanie mnie osłem
    Tak naprawdę nikt nie wie co będzie bo jak widać nacisk jest na czyste powietrze i modernizacje na ogrzewanie prądem lub gazem. Gdy już całą Polskę zagazują i zelektryzują wtedy mogą ceny porządnie podnieść bo ludzie nie będą mieli alternatywy i będą skazani z góry na monopolistyczne rządy.
    Z dwojga złego wybrałbym bym prąd z tego powodu że prąd jakby nie patrzeć musi być w domu i po co płacić za drugie przyłącze i a abonament itp jak można korzystać z prądu.
    Za kwotę jaka wydałbyś na przyłącze gazu i instalację masz porządny agregat prądotwórczy którego w razie zaniku prądu będziesz mógł zasilać dom.

  12. #52

    Domyślnie

    190m2 do wywalenia jest piec na węgiel. Docelowo na ścianach 15cm ,podłoga 10cm, dach 15cm. Jak zrezygnuje z pelletu i pójdę w strone gazu to odejdzie mi budowa komina, wtedy jestem w stanie dołożyć kase i pójść w rekuperacje i wymiane okien.
    Nad podłogówką się cały czas zastanawiam.
    Ostatnio edytowane przez kulawiec ; 16-03-2021 o 13:24

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulawiec Zobacz post
    190m2 do wywalenia jest piec na węgiel. Docelowo na ścianach 15cm ,podłoga 10cm, dach 15cm. Jak zrezygnuje z pelletu i pójdę w strone gazu to odejdzie mi budowa komina, wtedy jestem w stanie dołożyć kase i pójść w rekuperacje i wymiane okien.
    Nad podłogówką się cały czas zastanawiam.
    Ok, ale gazu jak rozumiem nie masz w domu więc dojdą Ci koszty przyłączenia gazu.
    Nie spoglądałeś w stronę ogrzewania pompą? Tez komin a nie będziesz musiał budować, nie będziesz musiał płacić za dodatkowe przyłącze czy butle gazu, a rekuperacja w przypadku PCi jest jak najbardziej wskazana więc na prądzie wg mnie tylko zyskasz.
    To co zaoszczędzisz na przyłączu gazu spokojnie możesz zainwestować w wymianę okien

  14. #54
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Ze ja tego nie widziałem wcześniej.

    Dziadem to jesteś ty (@Janekk1234). Za okupacji takim jak ty już dawno ogolili by głowę. Każde paliwo można spalić czysty tylko trzeba mieć chęci, głowę i się trochę pobrudzić.


    Co masz do ogrzania (powierzchnia, ocieplenie, instalacja)?.
    Taaa
    Wy to macie pojęcie do czystego spalania każdego paliwa, że aż pękam ze śmiechu .


    Jak narazie to tylko gaz widzę czysto całkowicie spalany, niebieski płomień CO2 i H2O

    A w kopciuchach 5 klasy kopcenia na paliwo stałe nadal widzę kopcące żółte płomienie sadzy i wywalanie niespalonego paliwa kominem, co w żadnym wypadku nie ma nic wspólnego z czystym i całkowitym spalaniem jakie występuje np. przy spalaniu gazu ziemnego.

    I nie obchodzi mnie to co lobby węglowe wciskało za okupacji bo okupacji już nie ma a kopiuchy węglowe i nie tylko niestety zostały.

    Dobrze mówisz pobrudzić się w powodzi smoły i lawinie sadzy przy tych kopciuchach 5klasy kopcenia na paliwo stałe.
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 16-03-2021 o 18:14

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.258

    Domyślnie

    Wy to macie pojęcie do czystego spalania każdego paliwa,
    Jakie wy. Kupiłem kocioł jaki chciałem i w porównaniu do tego co było wcześniej widzę ogromną różnicę w czystości i oszczędności opału. Resztę pozostawiam ludziom którzy się na tym znają a opinia jakiegoś nieznanego mi @tdeusza mało mnie obchodzi.
    A w kopciuchach 5 klasy kopcenia na paliwo stałe nadal widzę kopcące żółte płomienie sadzy i wywalanie niespalonego paliwa kominem, co w żadnym wypadku nie ma nic wspólnego z czystym i całkowitym spalaniem jakie występuje np. przy spalaniu gazu ziemnego
    Gaz nie ma przyszłości gdyż jest paliwem nieodnawialnym tak jak węgiel.
    I nie obchodzi mnie to co lobby węglowe
    Jak to mówił świętej pamięci Andrzej Lepper " Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi".
    Dobrze mówisz pobrudzić się w powodzi smoły i lawinie sadzy przy tych kopciuchach 5klasy kopcenia na paliwo stałe.
    Smoła i sadza to tylko na rosyjskim węglu. Polski węgiel i suche drewno w prawidłowo obsługiwanym DS-ie nie stanowi problemu dla kogoś kto od zawsze mieszka w swoim domu.

  16. #56
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulawiec Zobacz post
    190m2 do wywalenia jest piec na węgiel. Docelowo na ścianach 15cm ,podłoga 10cm, dach 15cm. Jak zrezygnuje z pelletu i pójdę w strone gazu to odejdzie mi budowa komina, wtedy jestem w stanie dołożyć kase i pójść w rekuperacje i wymiane okien.
    Nad podłogówką się cały czas zastanawiam.
    Bierz pompę ciepła ewentualnie gaz do 2050.
    Gaz dedline 2050.
    Syf o nazwie paliwo (syf) stały sobie odpuść.
    Ekosyf zaraz zakażą dedline 2030.
    Pellet nwm kiedy zakaża ale też pewnie zakażą.

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Zaraz wpadnie forumowicz który zarejestrowany jest od 4 dni i opowie że pellet jest super i najlepszy kupuje w firmie xxx

    Modertorzy coś słabo działają bo takie szkodniki powinny być ostrzej traktowane

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulawiec Zobacz post
    190m2 do wywalenia jest piec na węgiel. Docelowo na ścianach 15cm ,podłoga 10cm, dach 15cm. Jak zrezygnuje z pelletu i pójdę w strone gazu to odejdzie mi budowa komina, wtedy jestem w stanie dołożyć kase i pójść w rekuperacje i wymiane okien.
    Nad podłogówką się cały czas zastanawiam.
    Te 15cm w dachu, to strasznie słabo.
    U mnie jętki mam 15cm wełny, plus pod 10, podzielone kanałami WM i jętkami.
    Śnieg mi na dachu od poziomu jętek topnieje.
    Na skosach, ok i nie topi się jak u sąsiadów..
    Podaj ile spalasz węgla plus dobowe spalenie w największe mrozy.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  19. #59

    Domyślnie

    A co do czystego spalania węgla.
    Przerabiałem temat we viadrusie u22 od góry.
    Wszystko ładnie i pięknie, kiedy jest dobry węgiel.
    Wszystko dostaje w łep, gdy trafi się węgiel z przerośniętej ściany.
    Wtedy kaplica.
    Oczywiście jest kilkakrotnie lepiej niż w zwykłych śmieciuchach, czy nawet podajnikowcach 5 klasy z takim samym syfem.
    Dobry węgiel ,to podstawa.
    A kiedy jego brak?
    Skąd kupujący ma wiedzieć, że kupuję ówno?
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  20. #60
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
    Zaraz wpadnie forumowicz który zarejestrowany jest od 4 dni i opowie że pellet jest super i najlepszy kupuje w firmie xxx

    Modertorzy coś słabo działają bo takie szkodniki powinny być ostrzej traktowane
    +1
    Albo będzie wciskał jakieś kopciuchy dolnego spalania lub inne śmierdziele na węgiel.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony