dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Jak nanieść przyłącze wody na mapę do celów projektowych?

    Witam.

    Posiadam na działkę i planuję budowę domu. Po drugiej strony ulicy sąsiad ma wodę z wodociągów. Poprosiłem moje wodociągi o podłączenie wody do mnie i muszę wypełnić WNIOSEK O WYDANIE/ZMIANĘ AKTUALIZACJĘ/*WARUNKÓW PRZYŁĄCZENIA NIERUCHOMOŚCI DO SIECI WODOCIĄGOWEJ I/LUB KANALIZACJI SANITARNEJ.

    Muszę w tym wniosku wypełnić takie dane jak ilość zlewozmywaków, natrysków i takie różne parametry. Dodatkowo muszę też sporządzić szkic sytuacyjny na mapie do celów projektowych. Mapę kupiłem za 860zł i nie chciałbym czegoś zepsuć, żeby mi nie odrzucili wniosku i mapa pójdzie do kosza.

    Czy to musi być w jakiś specjalny sposób naszkicowane? Załączyłem zdjęcie mojej mapy z moich szkicem. Czy takie coś wystarczy? Moja działka to 29/82. Na czerwono jest obrys mojego domu ( nie ma go jeszcze ). Żółty prostokąt to skrzynka z gazem, czerwony skrzynka z prądem a niebieski narysowałem jako licznik wody/przyłącze wody i on idzie w dół ulicy to tego napisu B32 gdzie sąsiad ma już podłączoną wodę. Czy to jest zrobione dobrze?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woda.jpg
Wyświetleń:	399
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	453720

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Tak między nami ja sobie skserowałem laserową kolorową kserokopiarką i wrysowywałem linie i takie mapki składałem - ważne były tylko trzy miesiące więc nie zastanawiałem się nad tym czy zrobię to prawidłowo ale jakoś nie otrzymałem "wytyków".
    Bardzo trudno było je odróżnić, nawet do dzisiaj nie wiem czy zostały mi oryginały czy kopie.
    Natomiast co do samego rysunku to jak widzisz ta woda ma być wrysowana linią ciągłą z wpisem co to jest czyli symbol i rura średnica ) oraz gdzie wchodzi do domu - tj ściana oraz gdzie jest studzienka wodomierza i jak jest położona względem innych instalacji.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	instalacja wodna.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	453731
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    `Jeszcze coś takiego
    Tak widać potem te instalacje naniesione na działki i domy.
    gnD40 - lub gnD32 - to jest właśnie średnica rur przyłączeniowych wody w opisie na nitce instalacji przyłączeniowej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2021-03-04_195726.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	22,0 KB
ID:	453732
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony