dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Odkurzacz co wybrać

    Witam
    Dom 115m, 2 piętra, 2 gniazda, 2 podejścia pod Wally flex, gniazdo w garazu, najdłuższa nitka około 12m zastanawiam się nad
    Vacuflo fc670 - Fc570
    Gv Puma Senior Confort
    Te dwa ze względu na silniki by pass, podobny sposób filtracji no i rozsądna cenę. Na korzyść Pumy dodatkowy zestaw "garażowy".
    Czy przy mojej instalacji nie ma sensu dokładać 600-700zl i wybrać też mnie interesujący Hayden Super vac 70.
    Profi mimo kilku zadowolonych użytkowników na forum dla mnie raczej odpada.
    Ktoś pomoże w podjęciu decyzji, lub doradzi coś innego.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lukasz_Walo

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Łuków
    Kod pocztowy
    21-400
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał b_kan Zobacz post
    Witam
    Dom 115m, 2 piętra, 2 gniazda, 2 podejścia pod Wally flex, gniazdo w garazu, najdłuższa nitka około 12m zastanawiam się nad
    Vacuflo fc670 - Fc570
    Gv Puma Senior Confort
    Te dwa ze względu na silniki by pass, podobny sposób filtracji no i rozsądna cenę. Na korzyść Pumy dodatkowy zestaw "garażowy".
    Czy przy mojej instalacji nie ma sensu dokładać 600-700zl i wybrać też mnie interesujący Hayden Super vac 70.
    Profi mimo kilku zadowolonych użytkowników na forum dla mnie raczej odpada.
    Ktoś pomoże w podjęciu decyzji, lub doradzi coś innego.
    Z tych dwóch modeli Polecam Vacuflo - silniki co prawda w Puma i Vacuflo są podobne - ale Puma vac nie ma osłony filtra ( przez adapter na worki jednorazowe ) - brak cyklonu oznacza czeste czyszczenie dlatego też jest odrazu filtr zmywalny tylko jak sie to zleje wodą to wiadomo.

    Jezeli masz wątpliwości poproś sprzedawcę o zdjęcie jednostki od spodu ( bez kubełka )

    Nie mniej jednak oba te rozwiązania będa lepsze od Hayden - tam jest silnik przepływowy (thru flow )
    Reklama na FM jest płatna

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    emillo74

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Do niedawna też szukałem jednostki centralnej (intralację CO wykonałem ok. 2 lata temu). Po kilku nocach czytania wątków dotyczacych wyboru jednostki centralnej postanowiłem skontaktować sie z tut. forumowiczem i nie żałuję. Obecnie posiadam odkurzacz VACUFLO FC670X + Zestaw Gold zakupiony w firmie Pana Łukasza Walo - udzielajacego się na tym forum. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jednostka wygląda solidnie, siła ssania jest obecnie bardziej niż zadowalająca. Zestaw sprzątający solidny. Zdecydowanie polecam kontakt osobisty z Panem Łukaszem Walo - pełen profesjonlizm, szeroka wiedza i uczciwe podejście do tematu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony