dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie czy to sa dobrze zamontowane okna

    czy to sa dobrze zamontowane okna? czy te mocowania nie powinny byc wkute bardzie w sciane zeby ja tylko potem wyrownac?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-5428.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	453779
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-5429.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	453780

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Jeżeli wkucie kotew to jedyne zmartwienie to niekoniecznie muszą być wkute, chociaż można to było wykonać.
    Montaż wymaga wykończenia, zatem warstwa tynku powinna byc nałożona na ościeżnicę i glif, więc kotwy zostaną zakryte.
    Chyba, że tynkarz planował obciąć piankę i zakryć ją tylko cienką 1 mm warstwą zaprawy, pionowo do góry- co oczywiście zaraz będzie spękane.

  3. #3

    Domyślnie

    Dobrze jest.
    Oderwij taśmę ochronną z okien bo za dwa miesiące będziesz skrobał i płakał.

  4. #4

    Domyślnie

    dziekuje za odpowiedzi.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmmarcinnn Zobacz post
    Dobrze jest.
    Oderwij taśmę ochronną z okien bo za dwa miesiące będziesz skrobał i płakał.
    Jeżeli planuje w najbliższym czasie obróbkę okien to taśma dopiero po obrócę do ściągnięcia.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja jednak upieram się przy zerwaniu taśmy ochronnej i naklejeniu bezpośrednio przed robotą niebieskiego Delfina...

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    muszkieter7

    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Skąd
    Charbrowo
    Kod pocztowy
    83-352
    Posty
    110

    Domyślnie

    Z tego co wiem to nie można już montować okien na pianę tylko na ciepły montaż, piana z taśmą zewnętrzna i wew. Wczoraj u mnie ekipa zakończyła montaż, taśmy, epdm na balkonowych oknach, uszczelniacze, dwie warstwy piany zamknięte taśmą, kotwy, dyble, dodatkowe kliny po przekątnej okien żeby nic nie pracowało

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony