dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 17
Pokaż wyniki od 321 do 323 z 323

Domyślnie

Cytat Napisał sito Zobacz post
    Tak jak myślałem , skomentujesz wpis niżej a lodówkę ( pompę ) za 2k przemilczysz......
    Jak mi zacytujesz ten post to się odniosę do tego
    Z tego co mnie pamięć nie myli to było odniesienie do lodówki "side by side",która w 2010r kosztowała kosmiczne pieniądze a nie 2tys.zl

Nie mniej, gość, który nie wie, że ma klucz do odkręcania kół w aucie i lewarek i dzwoni po to do assistance to wg mnie "ciepłe kluchy"...

Napisałem wyjątkowo w tym poście, żeby inni nie odnieśli wrażenia, że bycie "ciepła klucha" to norma....
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 13-05-2021 o 00:29

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sito

Kod pocztowy
    42-625

Domyślnie

Poszukaj , jako naczelny znawca i doradca pod kilkoma nickami nie powinien być to problem....

Miałeś opuścić ten wątek ale jednak Cie to przerasta. Dziwne, bo nawet mój 6-cio letni syn potrafi zrozumieć co sie do niego mówi....

Szukałem dalej takich pomp w cenie lodówek i nie znalazłem, tych w cenach side by side też.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sito

Kod pocztowy
    42-625

Domyślnie

Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    No właśnie nie. Ekonomia wskazuje na kable. Ale EP wymaga dołożenia komina i kominka co jest przeciwieństwem czystej ekonomii.
    PC ma sens EKONOMICZNY do dziurawych domów, potrzebujących wielu kWh ciepła.

Ekologia to OZE w 100% - czyli pelet. PC to ani ekono, ani ekolo w niezbyt wielkim domu spełniającym WT2017 a tym bardziej WT 2021.
    Kaizen czyli mój pierwotny plan chyba ma rację bytu.
    Koza pelletowa, klima, i coś w podłodze na sztrom

Pompę odpuszczam na co najmniej jeden lub dwa sezony. A myślę ze chyba nie bedzie potrzebna wcale .

Domek zamówiony , dodatki dokupione, rezygnujemy z komina w kotłowni ( bedzie tam spiżarka i osobno mały kibelek ) , dobieramy trochę docieplenia tu i ówdzie . Cena domku z dodatkami wzrosła z 260 tys ( podstawowa ) do 282 tys.... Od maja cena podstawowa to 280 , traktuje to że dodatki mam praktycznie gratis

Strona 17 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia