dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Drzwi Martom Passive 90

    Szukam opinii na temat drzwi firmy Martom w wersji Passive 90. Czy ktoś z Państwa ma takie drzwi, albo je zna bo np. montuje? Zastanawiam się nad ich zakupem, bo cena korzystna, ale na forum większość opinii dotyczy modeli Arktic, albo Nordic. No i z reguły jak mowa o Martomie, to okazuje się, że lepiej kupić Wikęd. Oglądałam te drzwi w salonie i spodobały mi się, ale jednak nie jestem do końca przekonana. Z góry dziękuję za Wasze sugestie.

  2. #2

    Domyślnie

    Mar-Tom jak najbardziej na tak i to w serii Passive jak piszesz. Niemniej patrząc na droższe Wikędy to są one po prostu lepiej doposażone (np. ciepłe ramki w standardzie) i na lepszych podzespołach (np. lepsza zasuwnica hakowa). Jak Ci się podobają bardziej Mar-Tomy to też uważam, że będzie to dobry wybór.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź. Jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na drzwi Wikęd . Dostaliśmy dobry rabat i wychodziły niewiele drożej niż Mar-Tom.

  4. #4

    Domyślnie

    Teraz dopilnuj tylko dobrego montażu, bo Wikędy nie lubią partaczenia. Z ciekawości - jaką serię wybraliście i na jakiej ościeżnicy?

    P.S. montaż z salonu czy osobno macie kogoś do wstawienia drzwi? Był ktoś pomierzyć przed zamówieniem? Pytam, bo wprawny montażysta dobierze sobie od razu potrzebne pierdółki do montażu takie jak poszerzenia czy klinaryt. Obie rzeczy realnie przekładają się na lepszą izolację termiczną w okolicy progu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony