dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Rozbudowa wodociągu

    Witam, mam mały problem z wodociągami. Buduje dom stan surowy zamknięty już jest. Mam uzgodniony już projekt wodno kanalizacyjny z nimi jest tam napisane że wodociągi wymienią 80m starej rury swojego wodociągu na nowy i wtedy mogę się wpinać. Pół roku mnie zwodzili że podpiszemy umowę ale jeszcze nie teraz bo wchodzi nowy regulamin itp itd. Kontakt utrudniony bo korona, wkońcu dowiedziałem się że nie zrobią mi tego i musze na własny koszt zrobić ok 60.00zł albo oni wykonają to za około 7lat.
    Wszystkiego dowiedziałem się przez telefon ale oficjalnie na piśmie nie mam nic. Wysyłałem pismo żeby się określili czy zrobią kiedy i dlaczego ale nie odpowiadają, przez telefon kobieta mnie zwodzi już 2 miesiące że robią wycene dla mnie i jestem 1 w kolejce.
    W mpzp nie mogę studni tylko muszę używać wodociągu miejskiego.
    Jakieś rady na walkę z decydentami??

  2. #2

    Domyślnie

    pisać pisma za potwierdzeniem odbioru, na telefon to możesz z ta panią się umówić na kawę lub co innego jeśli Ci odpowiada.


  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Odżałuj 11 zeta na list ZPO, na trzeci dzień sprawdzasz na stronie (coś nie otwiera się , na Google wpisz poczta polska śledzenie przesyłek ) i zobaczysz kiedy odebrali a żółta zwrotka przyjdzie kiedyś , nawet po miesiącu Daj im dwa dni na obieg pisma między biurkami i dzwonisz "że dnia ..... odebrali i co słychać w temacie" . Gdy cisza to po dwóch tygodniach następne pismo - " .... w nawiązaniu do mojego pisma z dnia...." .....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony