dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Parter w domku letniskowym - prośba o pomoc w aranżacji

    Witajcie,

    poszukuję fachowych porad jak mogę zaaranżować salonik z aneksem kuchennym w domku letniskowym. Od zeszłego sezonu noszę się z zamiarem odświeżenia tego wnętrza i zastanawiam się czy tą powierzchnię można wykorzystać lepiej. Mam na myśli połowę tego rzutu od drzwi wejściowych do aneksu kuchennego i kominka. Kanapy znajdujące się pod oknami zostały już wyrzucone i przymierzam się do zakupu czegoś nowego. Jest to więc dobry moment by przemyśleć układ i może zrobić to miejsce wygodniejszym do życia.

    Zakładam że nie przesuwam ścianek działowych, aneksu kuchennego oraz kominka. Chciałbym także aby conajmniej jedna z kanap była rozkładana i pozwalała się przespać. Gdyby udało się wrzucić takie 2 to byłoby idealnie. Miejsce w którym stoi TV jest celowo odsłonięte i nie stoi tam narożnik, bo kiedyś gdy był cały zasłonięty to zbierała się tam wilgoć.

    Wizualizacja ma charakter poglądowy, przedstawiający położenie mebli. Proszę nie zwracać uwagi na faktury tych mebli - takie były dostępne w narzędziu którego użyłem

    Będę wdzięczny za każdą poradę lub sugestie do przemyślenia.

    Pozdrawiam,
    Przemek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	454200   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wizualizacja-1.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	15,0 KB
ID:	454201   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wizualizacja-2.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	14,0 KB
ID:	454202  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony