dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dawo1981

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    1

    Domyślnie Elewacja jaką wybrac?

    Witam. Niedługo czeka mnie wybór koloru na dom, czy mógłby ktoś pomóc w wyborze?

    Dom mały 91m z poddaszem użytkowym. Dachówki brązowe i okna złoty dąb oraz szaro-grafitowy kolor ogrodzenia?

    Myślałem nad klasycznym białym i może jakaś wstawka drewnopodobna między oknami?

    Pozdrawiam.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.387

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawo1981 Zobacz post
    Witam. Niedługo czeka mnie wybór koloru na dom, czy mógłby ktoś pomóc w wyborze?

    Dom mały 91m z poddaszem użytkowym. Dachówki brązowe i okna złoty dąb oraz szaro-grafitowy kolor ogrodzenia?

    Myślałem nad klasycznym białym i może jakaś wstawka drewnopodobna między oknami?

    Pozdrawiam.
    Biały jest fajny i zawsze pasuje.
    Co do wstawek drewnopodobnych to darowałbym sobie, bo większość produktów na żywo wygląda tandetnie. I moim zdaniem ogólnie takie wstawki wychodzą już z mody i już niedługo mogą być synonimem obciachu niczym tapirowane fryzury lat 80-tych. Obronią się tylko te, które są zrobione na prawdę perfekcyjnie.
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć
    Niektóre firmy sprzedające m.in. tynki zewnętrzne oferują darmową wizualizację jeżeli u nich kupisz towar. Popytaj

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bartosz21

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Do tematu elewacji warto podejść praktycznie. Wszystko ładne jak nowe, ale z czasem się brudzi. Dlatego oprócz farby to ja u siebie rozważam częściowo położyć bloczki elewacyjne od Jońca. Kumpel ma taką elewację i sobie chwali pod każdym względem. Wizualnie też się ciekawie prezentuje. Zawsze najwięcej brudzi się przy wejściu, więc tu to obowiązkowo. A reszta już według pomysłu żeby to ładnie wyglądało. Tego rodzaju elewacja to spokój na długi czas można powiedzieć. Rozważ i taką opcję.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KOSBUD
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    55
    KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J. Chemia budowlana. Systemy ociepleń. Okładziny elewacyjne. www.kosbud.com.pl Dziękowizna, ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki

    Domyślnie

    U nas na stronie można zamówić projekt elewacji https://kosbud.com.pl/zamow-projekt-elewacji
    Projekty już od 350 zł w zależności od wariantu. Wizualizację wykonujemy bezpośrednio na zdjęciach domu, które prześle nam klient.
    Dodatkowo, dla osób, które zamówią u nas projekt elewacji, mamy konkurs, gdzie do wygrania jest zwrot kosztów elewacji można wygrać nawet 20 tys. zł

  6. #6

    Domyślnie

    A robicie też z klinkieru? Bo mam wybrane już cegły z :, ale chętnie zobaczyłbym jak to może wyglądać zanim się zdecyduję.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 14-06-2022 o 19:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony