dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Drwal30

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    2

    Domyślnie Gdzie korzystnie kupię całe AGD do nowego domu?

    Witajcie. Interesuje mnie gdzie znaleźliście korzystne finansowo, atrakcyjne promocje, programy rabatowe przy zakupie całego AGD do nowego domu?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    W neonetach, mediamarktach czy expertach przy promocjach w stylu "za każde wydane X zł rabat Y zł" albo "druga rzecz 10% taniej, trzecia 25%, itd."
    Możesz się też "targować" (słyszałem, nie praktykowałem).
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    W neonetach, mediamarktach czy expertach przy promocjach w stylu "za każde wydane X zł rabat Y zł" albo "druga rzecz 10% taniej, trzecia 25%, itd."
    Możesz się też "targować" (słyszałem, nie praktykowałem).
    Zwykle lepiej kupować hurtem. Chociaż przy promocji "najtańszy produkt za połowę ceny" lepiej ten najtańszy kupić osobno.
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

  4. #4

    Domyślnie

    Ja korzystam zawsze z promocji w sklepach, często możesz za jednym zamachem kupić wszystko, czego potrzebujesz. Warto śledzić gazetki i strony internetowe (czasami w sieci są inne promnocje niż w sklepie)

  5. #5

    Domyślnie

    Koledzy i koleżanki już dużo podpowiedzieli Oglądając (kto to robi? ) reklamy czy słuchająć w radiu zwracaj uwagę na promocje sprzedawców
    Oczywiście w internecie znajdziesz ofertę tych sklepów, często z lepszymi cenami niż sklepach stacjonarnych
    Można też używać porównywarek cenowych, zapisując się do alertu cenowego, dzięki któremu dostaniesz powiadomienie o obniżonej cenie.
    Są też agregatory asortymentu różnych sklepów, np. , tam także warto wejść sprawdzić ceny AGD do domu
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 19-04-2021 o 15:20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony