Cytat Napisał rudy102. Zobacz post
Ramkę zerwałem ,gwarancję już mam w d....i tak nie można było się doprosić serwisu aby cokolwiek zrobił ,byli raz coś tam pomajstrował lub udawał żę majstruje i dalej było to samo.Nie mam elektro zaczepu ,drzwi wikeda zatrzaskują się same od zwykłego zamykania ich.Jak nie masz klucza przy sobie lub klucz jest w drzwiach od srodka to włazimy przez okno jeżeli masz dużo szczescia i masz otwarte okano.Mam już drugie przygotowane do montażu ten szmelc Wikęda bede rwał w lecie i nie omieszkam nagrać to i wstawić na yutube aby wszyscy zobaczyli co za szmelc jest wypuszczany przez tą firmę.Co do wystających zawiasów to jak serwiś je dociągną to drzwi nie chciały się zamykać tylko odbijały i tak już je zostawili ,powiedział że z tym nie da się nic zrobić Z g... bata nie ukręcisz .Mówili że trzeba wymienić jakieś zasuwnice czy coś takiego ,mam ich już gdzieś i wymieniam całe drzwi WIKĘDA nie chce mi się już z tym dziadostwem szarpać ,znając życie następne bedą jeszcze gorsze z tej firmy
Jak już było wspomniane - rwij. Twoja sprawa.
W dalszym ciągu na parę kluczowych tematów nie poznaliśmy odpowiedzi:
- ramka i sposób jej uszczelnienia - banalna sprawa do naprawy dla serwisu. Nie rozumiem czemu nie jest już ok?
- dlaczego zalecono Ci wymienić skrzydło i dlaczego tego nie zrobiono (zakładam że w ramach gwarancji).
- dlaczego te zawiasy są tak wysunięte? Co stwierdził serwis?
- dlaczego się zatrzaskują i nie da się otworzyć klamką? Jakby była wadliwa zawsuwnica to by i klucz nie pomógł.

Także - to co wychodzi z opisu wygląda na jakieś partactwo do potęgi.
Czy to był firmowy serwis od Wikęda, czy ktoś z ramienia sprzedawcy? Próbowałeś kontaktować się z fabryką?