dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Która wkretarka wybrać?

    Witam, pomoże ktoś przy wyborze wkrętarki? Interesuje mnie:
    - 2 x Aku min 2ah
    - udar
    - silnik bezszczotkowy
    - min 40Nm
    - ok 500zł

    1. https://allegro.pl/oferta/yato-wkretarka-udarowa-bezszczotkowa-18v-42nm-2ah-7148366459 + Aku ok 90zl
    2. https://allegro.pl/oferta/wkretarka-20v-60nm-skil-2x2-5ah-bezszczotkowa-9360200301
    3. https://allegro.pl/oferta/wkretarka-udarowa-bezszczotkowa-20v-55nm-worcraft-9205405352
    4. https://allegro.pl/oferta/stanley-fmc627-wkretarka-udarowa-bezszczotkowa-18v-9876505786

    Która z tych polecacie a może jeszcze coś innego? Do użytku dom-dzialka niezawodowo.

  2. #2

    Domyślnie

    Na ali masz przeceny z okazji rocznicy, 48v do dwóch stówek kupisz

  3. #3

    Domyślnie

    Z tych wszystkich które wymieniłeś to wybrałbym w pierwszej kolejności WKRĘTARKA 20V 60Nm SKIL 2x2,5Ah z tego powodu że ma w komplecie dwa aku o mocy 2,5 Ah i aż 5 lat gwarancji, a na drugim miejscu STANLEY FMC627 WKRĘTARKA Udarowa BEZSZCZOTKOWA 18V tylko że do Stanleya musiałbyś dokupić drugi aku i ma on ciut słabsza pojemność bo 2.0 Ah.
    Oby dwie sprawdzą się nawet w zastosowaniu profesjonalnym ale jak już kupować to raz a porządnie tym bardziej że założyłeś już wydać taką kwotę.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Na ali masz przeceny z okazji rocznicy, 48v do dwóch stówek kupisz
    Tylko że na Ali może cena być atrakcyjna ale co z gwarancją u Maj frendów?
    jak kupi Skila czy Stanleya to nie ma problemu z częściami zamiennymi a i jeżeli kupi jeszcze inne elektronarzędzie owych firm na aku to nie musi dokupywać aku bo jest kompatybilny z innymi urządzeniami tych firm.

  5. #5

    Domyślnie

    ech UE dopiero tera wprowadza przymus trzymania i sprzedawania części zamiennych. Wcześniej naprawa zwyczajnie się nie opłacała za koszt nowego wirnika kupisz taką samą wiertarkę taniej. Obejrzyj te "markowe" na zlecenie robione w Chinach i gdzieś na obudowie opakowaniu malutkie made in PCR. A haracz płacić za rzekomą europejskość i domniemany remont. A dostepne są i te europejskie markowe w niższych cenach. Rzecz jasno do czego potrzebne i ile godzin pracują dziennie też ważne. Ale Hilti, Milwaukee kupować aby leżało......

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    ech UE dopiero tera wprowadza przymus trzymania i sprzedawania części zamiennych. Wcześniej naprawa zwyczajnie się nie opłacała za koszt nowego wirnika kupisz taką samą wiertarkę taniej. Obejrzyj te "markowe" na zlecenie robione w Chinach i gdzieś na obudowie opakowaniu malutkie made in PCR. A haracz płacić za rzekomą europejskość i domniemany remont. A dostepne są i te europejskie markowe w niższych cenach. Rzecz jasno do czego potrzebne i ile godzin pracują dziennie też ważne. Ale Hilti, Milwaukee kupować aby leżało......
    Części zamienne oryginalne nie są takie drogie jak je piszą czy malują.
    Mam szlifierkę kątowa oryginał Makita, kilka lat temu zapłaciłem za nią coś ponad 200 zł i w tamtym roku wysypał mi się w niej komutator ( trzy ścieżki) chciałem dać do przewinięcia (koszt około 70 zł) ale coś mnie tknęło
    i poszukałem w necie. Wiesz ile zapłaciłem za oryginalny wirnik wraz ze szczotkami? Nie uwierzysz. 60 zł a sam wirnik kosztowałby 50 zł. Więc czy to jest drogo?
    Używam elektronarzędzi bardziej amatorsko niż profesjonalnie ale powiem Ci że na tanie narzędzia mnie nie stać, wole kupić coś droższego lepszego aniżeli reklamówki bo tylko człowiek się zagradza takimi reklamówkami bo często się psują, naprawiać nie warto a i wyrzucić szkoda bo kiedyś może się przydać

  7. #7

    Domyślnie

    Ja miałem kontakt z hilti konieczny przegląd kończył się wymianą kabla z wtyczką koszt 1100 zł. No i ten czas

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Z tych wszystkich które wymieniłeś to wybrałbym w pierwszej kolejności WKRĘTARKA 20V 60Nm SKIL 2x2,5Ah z tego powodu że ma w komplecie dwa aku o mocy 2,5 Ah i aż 5 lat gwarancji, a na drugim miejscu STANLEY FMC627 WKRĘTARKA Udarowa BEZSZCZOTKOWA 18V tylko że do Stanleya musiałbyś dokupić drugi aku i ma on ciut słabsza pojemność bo 2.0 Ah.
    Oby dwie sprawdzą się nawet w zastosowaniu profesjonalnym ale jak już kupować to raz a porządnie tym bardziej że założyłeś już wydać taką kwotę.
    W Stanleyu są dwa Aku

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Ja miałem kontakt z hilti konieczny przegląd kończył się wymianą kabla z wtyczką koszt 1100 zł. No i ten czas
    Chcesz powiedzieć że za wymianę kabla zasilającego zapłaciłeś 1100 zł?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarowcg Zobacz post
    W Stanleyu są dwa Aku
    Nie zauważyłem, zgadza się są dwa ale Skill daje 5 lat gwarancji no i aku ma mocniejsze bo 2,5 Ah.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony