dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Płytka 90x15x7

    Czy ktoś poradzi, jak grubą warstwę kleju dać pod płytkę ceramiczną 90x15x7 w kuchni? Podłoże mam równe, betonowe. Pasowało by mi ok 7-9mm żeby wyrównać do przyszłych paneli w jadalni.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cegłamaster

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Baranowo
    Kod pocztowy
    62-081
    Posty
    47

    Domyślnie

    7-9 mm to trochę grubo. Tak naprawdę można kłaść tak grubo, ale tylko i wyłącznie jeżeli klej ma w opisie taką właśnie grubość w zakresie tolerancji. Osobiście nie kojarzę takiego. Z reguły kładzie się na grzebieniu 3-5 mm. Zwróć uwagę na tolerancję kleju przed jego zakupem. Każdy producent może mieć inne parametry.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz. Czy taką płytkę trzeba traktować jako wielkoformatową, tak jak np. 60x60? Jakie konsekwencje mogą być pey warstwie 7-9mm? Moze się rozwarstwiać klej?

  4. #4

    Domyślnie

    Mam dwa kleje. Jeden ma tolerancję 2-10mm. Na drugim worku nie ma info

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał orion2525 Zobacz post
    Czy ktoś poradzi, jak grubą warstwę kleju dać pod płytkę ceramiczną 90x15x7 w kuchni? Podłoże mam równe, betonowe. Pasowało by mi ok 7-9mm żeby wyrównać do przyszłych paneli w jadalni.

    Jeśli chodzi o to , jaki klej nadaje się do Twoich płytek i da radę tym 7-9mm , to jest kilka zapraw klejowych na rynku . Wszystkie kosztują podobnie , czyli ok 60zł . Mapei Keraflex extra , np .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony