dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie prośba o pomoc w aranżacji - pokoje dzieci

    Czesc,

    Piszę z konta mojego męża, proszę o pomoc i ocenę układów funkcjonalnych, które dla 2 pokojów dzieci w naszym domu, obecnie SSZ.
    Pokój 2 okna skierowane na południe, pokój 1- wschód. Wybrałam kilka układów, które wydają mi się najsensowniejsze, proszę Was o spojrzenie i krytyczne uwagi, być może ktoś dostrzeże coś, czego nie widzimy . W pokoju 2 biurko do pozostawienia po tej stronie, jak w naszych opcjach - ta część jest po prostu jaśniejsza. Całą resztę można zmieniać. Po wykończeniu w najniższych punktach pokojów ok 70 cm od podłogi do stropu. Projekt z wymiarami i zdjęcia :

    https://drive.google.com/drive/folde...ueo6lLWDu7dX2N

    A układy, które nam się udało wymyślić:



    Jakie oświetlenie wrzucić na skosy (będzie sufit podwieszany kg)? Do płotwi, która będzie widoczna, planujemy zamontować od spodu halogeny, ale co na sam sufit - oprawy led? Widzicie tam jakieś lampy?
    Bardzo dziękuję za pomoc,
    Aga
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokój od południa.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	6,8 KB
ID:	454596   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokój od wschodu.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	7,3 KB
ID:	454597  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Może tak:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokój.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	53,5 KB
ID:	454653  

  3. #3

    Domyślnie

    Elfir, dziękuję Ci bardzo, że bezinteresownie poświeciłaś czas na nasze pokoje. Tym bardziej, że są to rozwiazania, na które nie wpadliśmy, a mieliśmy wrażenie, że wykorzystaliśmy wszystkie istniejące warianty, a okazuje się, że niekoniecznie. Jeśli chodzi o pokój od wchodu, przeszkodą w zaproponowanej aranżacji mogą okazać sie drzwi na balkon, o szerokosci 80cm (chyba) - mogą haczyć o łóżko. Drzwi stanowią drugi segment okna od lewej strony, patrząc od strony pokoju, i otwieraja sie na prawą stronę.
    Dodatkowo, chciałabym wykorzystać przestrzeń przy najwiekszym spadzie na jakieś półki, ale zdecydowanie przemyślę Twoją aranżację - muszę podjechac na budowę i wyobrazić sobie wszystkie układy na miejscu.
    Aranżacja pokoju od południa takze jest ciekawa, obawiam się trochę biurka w niskim kącie, ale zawsze można je dosunąć do dużego okna. Bardzo mi sie podoba zabudowa komina półkami. Jeszcze raz dziękuję

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony