dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 19
Pokaż wyniki od 361 do 377 z 377
  1. #361

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jedna wypowiedź jakiegoś ważnego człowieka też powoduje gwałtowny spadek lub wzrost jakiś btc czy innych tego typu wirtualnych monet.
    Od czego zależą kursy wirtualnych walut?
    Masz rację - zapomniałem o tym "drobnym" fakcie - ale też nigdy nie inwestowałem w tzw. mem-coiny. Właśnie z tego powodu. Na pozostałą część rynku też rzecz jasna mają wpływ....
    Jasne, każdym rynkiem ktoś może mniej lub bardziej manipulować....W przypadku kryptowalut mi to nie przeszkadzało, bo zwykle na tym dobrze wychodziłem


    Od czego zależą kursy walut wirtualnych? - to działa bardzo podobnie jak na tradycyjnych rynkach...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  2. #362
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    ...........


    Od czego zależą kursy walut wirtualnych? - to działa bardzo podobnie jak na tradycyjnych rynkach...
    to mnie rozbawiło

    Edit:
    Nie wierze w krypto pieniążki jednak liczę na to że trochę zarobie na frajerach patrząc na historię to już czas...
    https://colintalkscrypto.com/cbbi/
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 16-02-2023 o 17:45
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  3. #363
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Tak - wyjście ze stakowania to było 21 dni i niektóry mogli zwyczajnie nie zdążyć....
    No i właśnie... Mierzysz wszystkich swoją miarą (czyli kogoś kto w krypto jest biegły ) a tak naprawdę minimum 90% ludzi ma pojęcie znikome i są dawcami kapitału dla tych pozostałych. Mało kto potrafił przewidzieć co się z Luna stanie a już na pewno nie w tak krótkim czasie.

  4. #364
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    ... 90% ludzi ma pojęcie znikome i są dawcami kapitału ....
    90% ma znikome pojęcie o obligacjach a nie o krypto
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  5. #365

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post

    I zrealizowałem te zakupy.
    To samo dotyczy KAS i NEXA.
    KAS pierwsze zakupy na poziomie 0,0042 i potem dokupiłem niżej.
    NEXA od 0,0000035 kupowałem, potem dokupiłem
    :
    już od jakiegoś czasu przymierzam sie, żeby zrobić małe podsumowanie
    stan na teraz
    KAS 0,0376$ (około 1460% od pierwszego zakupu - a w zasadzie od uśrednionej ceny 0,0024$)
    NEXA 0,00002223$ (około 540% od pierwszego zakupu)
    I proszę się nie dziwić, że się zafiksowałem na jednej klasie aktywów
    a to dopiero początek....

    EDYTA
    Od napisania do opublikowania tego postu NEXA wzsrosła już do 0,000026 więc powyższe wliczenia nie są aktualne
    Ostatnio edytowane przez JTKirk ; 01-04-2023 o 21:31 Powód: EDYTA
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  6. #366
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    już od jakiegoś czasu przymierzam sie, żeby zrobić małe podsumowanie
    stan na teraz
    KAS 0,0376$ (około 1460% od pierwszego zakupu - a w zasadzie od uśrednionej ceny 0,0024$)
    NEXA 0,00002223$ (około 540% od pierwszego zakupu)
    I proszę się nie dziwić, że się zafiksowałem na jednej klasie aktywów
    a to dopiero początek....

    EDYTA
    Od napisania do opublikowania tego postu NEXA wzsrosła już do 0,000026 więc powyższe wliczenia nie są aktualne
    Tu ciągle niema fundamentów to tylko hazard wspierany statystyką. Wszystko rośnie to i śmieci rosną
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  7. #367

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Tu ciągle niema fundamentów to tylko hazard wspierany statystyką. Wszystko rośnie to i śmieci rosną
    Tak? wszystko rośnie?
    A mi się wydawało, że wręcz spada
    https://www.coingecko.com/pl
    a tymczasem...
    KAS 0,04149$
    NEXA 0,00003425$

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  8. #368
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Tak? wszystko rośnie?
    A mi się wydawało, że wręcz spada
    https://www.coingecko.com/pl
    a tymczasem...
    KAS 0,04149$
    NEXA 0,00003425$

    Sadzisz że krypto sa w kategori wszystko. Czy śmieci a nawet gorzej?

    Powedz mi co te:
    NEXA i KAS.
    Produkuja, jakie przepływy generują, do czego prawo dają jakie usługi świadczą.

    I na końcu niemal pewien jestem że wyjdzie że tam niema nic i to tylko " teoria większego głupca" dodatkowo niezbyt racjonalnego.

    DAX, FTSE100, SWIG80,DOW J.., złoto... w okolicy ATH, Mój portfel też a dywidendy będą rekordowe
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  9. #369

    Domyślnie

    To na kiedy umawiamy się na jakieś podliczenie?
    Z moich postów chyba wyraźnie można wyczytać, kiedy robiłem zakupy. Mogę to doprecyzkować.
    Pisząc o większych zakupach, miałem rzecz jasna na myśli BTC i ETH (Chętnie też uwzględnię te wydobyte, które sobie cały czas leżą na kontach i czekają)
    Nieco mniejsze to było KAS i NEXA.
    Czekam na jakąś propozycję daty.

    Służe adresem na blockchainie do wglądu - który rzecz jasna zakwestioniujesz - więc mogę ze wskazanego adresu wysłac pod jakiś losowy adres transakcję z dedykacją specjalnie dla kuliboba...żąden problem.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  10. #370
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    To na kiedy umawiamy się na jakieś podliczenie?
    Z moich postów chyba wyraźnie można wyczytać, kiedy robiłem zakupy. Mogę to doprecyzkować.
    Pisząc o większych zakupach, miałem rzecz jasna na myśli BTC i ETH (Chętnie też uwzględnię te wydobyte, które sobie cały czas leżą na kontach i czekają)
    Nieco mniejsze to było KAS i NEXA.
    Czekam na jakąś propozycję daty.

    Służe adresem na blockchainie do wglądu - który rzecz jasna zakwestioniujesz - więc mogę ze wskazanego adresu wysłac pod jakiś losowy adres transakcję z dedykacją specjalnie dla kuliboba...żąden problem.
    Pytałem co jest w KAS i NEXA.. Co produkuje, jakie świadczy usługi , jakie generuje przepływy.... Chce dowodów że to coś jest anie komputerowe pieniążki.

    Twój protel i stopy zwrotu mnie nie interesują. Interesuja mnie dowody na to że to nie złoto frajerów.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  11. #371

    Domyślnie

    Krypotowaluty to czysta spekulacja. Wolumen jest na tyle niewielki, że duże firmy oraz korporacje swobodnie mogą manipulować kursem i to jest właśnie zaleta kryptowalut. Kilka miesięcy temu kupiłem BTC za ok. 16K$ z myślą, że przetrzymam go do hossy i niby hossy nie ma, ale część już sprzedałem za 29K$. Ot tak z znikąd pojawił się wzrost o ponad 80%.

  12. #372

    Domyślnie

    gdybyś potrzymał do teraz, to sprzedałbyś pewnie za ponad 40k$ (aktualnie w okolicy 42k$)

    ot tak, znikąd, czysta spekulacja

    P.S. NEXA zaliczyła glebę i aktualnie 0,000013$, za to KAS wręcz przeciwnie i jest w okolicy 0,12$ - biorąc podmuwagę, że mozna było kupić po 0,0042$ to jest to wynik więcej niż imponujący.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  13. #373

    Domyślnie

    BTC okolice 50-52k$
    KAS okolice 0,17-0,18$
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  14. #374

    Domyślnie

    Cryptocurrency is a digital currency that uses cryptography to ensure the security and anonymity of transactions. Cryptocurrency is not controlled by any central authority and can be used for various purposes such as trading, investment, payments, etc. If you want to learn more about cryptocurrency or start working with it, you should visit the cryptocurrency exchange website, which is one of the best resources for cryptocurrency exchange in Europe.

  15. #375

    Domyślnie

    Przeżyłem już wiele "hoss" na krypto. I zawsze jest tak samo. Wtedy gdy opłaca się kupić (niska cena) to w mediach, na forach itd. wieje pesymizmem. Gdy pesymizm jest bardzo wysoki to ja kupuję. Później przychodzi taki moment, że wszędzie można przeczytać o tym jaka to inwestycja w krypto jest wspaniała. Pojawiają się tematu w mediach społecznościowych, forach dyskusyjnych, taksówkarz, który nas podwozi mówi, że kupił krypto - wtedy ja sprzedaje.

  16. #376

    Domyślnie

    Tym razem jest nieco inaczej - bo ETFy są gamechangerem - co widać choćby po fakcie, że byliśmy prze HALVINGIEM w okolicy ATH (na niektórych giełdach je przebiliśmy, na na niektórych nie) - co jest złamaniem kolegnego paradygmatu (wcześniejszy który padł, to ten, że w bessie cena nie spada nigdy poniżej poprzedniego ATH)
    Zawsze jest niby tak samo, ale trochę inaczej - teraz też tak będzie...jestem tego pewny.
    BTC okolice 67k$
    KAS okolice 0,157$
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  17. #377

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Tym razem jest nieco inaczej - bo ETFy są gamechangerem - co widać choćby po fakcie, że byliśmy prze HALVINGIEM w okolicy ATH (na niektórych giełdach je przebiliśmy, na na niektórych nie) - co jest złamaniem kolegnego paradygmatu (wcześniejszy który padł, to ten, że w bessie cena nie spada nigdy poniżej poprzedniego ATH)
    Zawsze jest niby tak samo, ale trochę inaczej - teraz też tak będzie...jestem tego pewny.
    BTC okolice 67k$
    KAS okolice 0,157$
    Czas pokaże. Ja sporo zainwestowałem i czekam aż będą pojawiać się artykuły o tym jak super było zainwestować w krypto. Czekam aż sąsiad mi powie, że kupił BTC. Gdy entuzjazm będzie wysoki wtedy ja sprzedam całość. Do tej pory sprzedałem tyle aby wyjść na zero - a wynika to z mojego doświadczenia bo bawię się w inwestowanie w krypto od lat i potrafiłem na tym stracić (ma się zdolności ).

Strona 19 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony