dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tabi88

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    277

    Domyślnie

    IMO dużo tu zalezy od decyzji urzędu. Ja mam np. zapis: "zakaz stosowania ogrodzeń z prefabrykatów betonowych od strony dróg publicznych". Gdyby ściśle trzymać się tego zapisu to np. ogrodzenia z bloczków, jakie by one nie były, też nie można by zastosować - bo to przecież prefabrykat betonowy

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał tabi88 Zobacz post
    IMO dużo tu zalezy od decyzji urzędu. Ja mam np. zapis: "zakaz stosowania ogrodzeń z prefabrykatów betonowych od strony dróg publicznych". Gdyby ściśle trzymać się tego zapisu to np. ogrodzenia z bloczków, jakie by one nie były, też nie można by zastosować - bo to przecież prefabrykat betonowy
    Bo te plany uchwalają debile, tak prostu...

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Jedne misie o skromnym rozumku konstruują plany a potem inne skromnie wyposażone misie zasiadające w radzie gminy głosują bezmyślnie. W między czasie gdy jest czas na składanie uwag, to nikomu nie chce się ruszyć rzopy aby zapoznać się z wyłożonym planem. A potem zbiorowy lament, że nie tak miało być a wyszło jak zwykle. Czyli jednak Bismarck miał rację.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Jedne misie o skromnym rozumku konstruują plany a potem inne skromnie wyposażone misie zasiadające w radzie gminy głosują bezmyślnie. W między czasie gdy jest czas na składanie uwag, to nikomu nie chce się ruszyć rzopy aby zapoznać się z wyłożonym planem. A potem zbiorowy lament, że nie tak miało być a wyszło jak zwykle. Czyli jednak Bismarck miał rację.
    O czym Ty piszesz, jakie uwagi człowieku.
    Plany są raz na kilka lat często, gdzie człowiek jeszcze nawet nie wie gdzie się i czy będzie budował.
    Dodatkowo, kto normalny śledzi wywody tych melepetów z rady miasta.
    Co do Bismarcka to tylko jedno- był skończonym debilem, którego ideologię doprowadziły w konsekwencji do śmierci milionów jego rodaków. Generalnie to on w niczym nie miał racji.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    O czym Ty piszesz, jakie uwagi człowieku.
    Plany są raz na kilka lat często, gdzie człowiek jeszcze nawet nie wie gdzie się i czy będzie budował.
    Dodatkowo, kto normalny śledzi wywody tych melepetów z rady miasta.

    Co do Bismarcka to tylko jedno- był skończonym debilem, którego ideologię doprowadziły w konsekwencji do śmierci milionów jego rodaków. Generalnie to on w niczym nie miał racji.
    Planujesz gdzieś budowę to się interesujesz lub wpadasz z deszczu pod rynnę gdy nabywasz w ciemno. Albo kupujesz plombę i dopóki w willi za płotem nie wykwitnie ci "salon masażu" żyjesz happy. Potem z takim sąsiedztwem już mniej happy np. gdy pies dławi się kondomami.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Ja czekałem na plan tj. na wyłożenia, oglądałem, ja i wiele sąsiadów.
    Wnioski, uwagi zgłaszaliśmy. I co w efekcie ... ano wielkie g....

    Ja wiem, może uwagi bezzasadne mieliśmy, albo pieniądze inaczej płynęły i nasze kartki z uwagami przeczytano, pośmiano się i zapomniano.

    Ale skończyło się szczęśliwie, planu ostatecznie nie uchwalono. Nadal w niezmienionym kształcie istnieje jako kierunki zagospodarowania przestrzennego. Czekamy kiedy ponownie będzie się zamieniał w plan.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    Ja wiem, może uwagi bezzasadne mieliśmy, albo pieniądze inaczej płynęły i nasze kartki z uwagami przeczytano, pośmiano się i zapomniano.

    Ale skończyło się szczęśliwie, planu ostatecznie nie uchwalono. Nadal w niezmienionym kształcie istnieje jako kierunki zagospodarowania przestrzennego. Czekamy kiedy ponownie będzie się zamieniał w plan.
    W treści uchwalonego planu jest zakładka rozstrzygnięcie uwag , tam powinna być omówiona każda uwaga (bezzasadna bo... , odrzucona bo..., przyjeta ...).
    W wersji papierowej jest to do zobaczenia zanim plan będzie przegłosowany. Przynajmniej tak być powinno, chyba że gmina hołduje modelowi nocnych obrad i rano jest pozamiatane.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    W treści uchwalonego planu jest zakładka rozstrzygnięcie uwag , tam powinna być omówiona każda uwaga (bezzasadna bo... , odrzucona bo..., przyjeta ...).
    W wersji papierowej jest to do zobaczenia zanim plan będzie przegłosowany. Przynajmniej tak być powinno, chyba że gmina hołduje modelowi nocnych obrad i rano jest pozamiatane.
    Jak pisałem to studium ostatecznie nie zamieniło się w plan.
    A wynik - częściowo uwzględnione, łaskawie zmienili kawałek terenu z przemysłem uciążliwym (AG2), który wcześniej dotykał mieszkaniówki zamieniając na nieuciążliwy AG1 (jak się wczyta co to może być to on nieuciążliwy tylko z nazwy), uciążliwy nadal blisko bo kreski na mapie rysowane w oderwaniu od linii dróg, zabudowy, takie na ukos, gdzieś "namalowali" las który nigdy nie powstanie i tyle.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony