dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jacek Zet

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    53-510
    Posty
    2

    Domyślnie Uszczelka do kabiny prysznicowej

    Witam forumowicze,

    Może ktoś pomoże mi z problemem dotyczącym kabiny prysznicowej. Mam kabinę półokrągłą z otwieranymi drzwiami, w której uszczelka pod drzwiami zużyła się i teraz cieknie mi woda na podłogę. Uszczelka jest nietypowa bo wpuszczana w rynienkę metalową przymocowaną do dołu drzwi. Uszczelka nie jest nakładana na szybę, tylko ma końcówkę typu "T", która wchodzi w rynienkę. Nigdzie nie mogę znaleźć takiej uszczelki, a producent zbankrutował kilka lat temu. Nie wiem jak nazywała się ta kabina.

    Czy ktoś ma jakieś rady jak znaleźć taką uszczelkę, żeby nie wymieniać całej kabiny? Załączam zdjęcie uszczelki.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	172064146_285400389702701_16795989399942156901_n.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	53,6 KB
ID:	454773

  2. #2

    Domyślnie

    Szukaj na Alle., albo na Ali...

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jacek Zet

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    53-510
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandzik Zobacz post
    Szukaj na Alle., albo na Ali...
    Dzięki za odpowiedź pandzik. Alle przeszukałem. Teraz też Ali i nie znalazłem tego typu..
    Rozumiem, że uszczelka jest czymś o setkach, czy nawet tysiącach rodzajów, ale dziwi mnie to, że jak dzwonię do hydraulików, to doradzają mi już kupić nową kabinę. Spodziewałbym się więcej inwencji, jakiś nawet prowizorycznych rozwiązań, żeby "nie ciekło" (coś przymocować, dać jakiś zamiennik itp.). Szkoda, że ja się zupełnie na tym nie znam, bo coś bym sam ulepił.
    Jak trzeba wymienić, to trudno, w końcu ma już parę lat, ale jestem za ratowaniem rzeczy, jeśli wada wydaje się małą, a nie od razu na śmietnik.
    Ostatnio edytowane przez Jacek Zet ; 11-04-2021 o 16:31

  4. #4

    Domyślnie

    Samoprzylepna do uszczelniania okien drzwi, dobierz podobną wymiarami . A to T zwyczajnie wypełnij albo zostaw puste jak twoja nowa uszczelka będzie szeroka i chwyci większy kawałek plastiku od strony wnętrza. Zrób to starannie, a będzie szczelnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony