dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Budowa domu obok lasu odległość ile 12? czy 4 m?

    Pytanie o działkę. Bo architekt twierdzi że warunki techniczne zmieniły się w 2020 roku.

    Rozważam zakup działki która graniczy z lasem. Działka będzie odgrodzona droga 5m od lasu. Dodam ze wcześniej był to teren leśny a teraz został przekształcony na MN czyli zabudowa jednorodzinna.

    W planie zagospodarowania jest wzmianka o oddaleniu się od lasu o 12 m dla nowo budowanych domów jednakże architekt twierdzi ze wystarczy mi oddalenie się 4m od drogi która oddziela las i mogę stawiać dom.

    Poniżej wzmianka z uchwały odnośnie zagospodarowania:

    „lokalizacja nowych budynków w odległości nie mniejszej niż 12,00 m od ściany lasu.
    2. Dla działek o szerokości frontu mniejszej niż 20 m dopuszcza się sytuowanie budynków bezpośrednio przy granicy sąsiedniej działki oraz wodległości 1,50 m od granicy działki sąsiedniej, uwzględniając nieprzekraczalne linie zabudowy, określone na rysunku planu.”

    Ktoś podpowie jak to w końcu jest? Działka wymiary 20x40 a mam obawy ze może być problem z budową.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	454850   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	454851  
    Jestem piętą Achillesa jeśli chodzi o budownictwo ... Na prawdę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony