dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Poszukuję ogrodzenia betonowego nowe/używane

    Poszukuję ogrodzenia betonowego jak w załączniku. Stan nowy lub używany
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210413_084143_-_kopia[1][1].jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	61,0 KB
ID:	454870  

  2. #2
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Ekscentryczne bym powiedział

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Betonowy płot o wzorze gotyckim

    Wiem że nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Po co się nabijać. Płot jak płot, co kto lubi.
    Pewnie to istniejący płot gdzie uszkodziło się przęsło i teraz Mene próbuje dokupić.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    Po co się nabijać. Płot jak płot, co kto lubi.
    Pewnie to istniejący płot gdzie uszkodziło się przęsło i teraz Mene próbuje dokupić.
    Nie zgadzam się, bo od strony sąsiada to jeszcze pół biedy, ale przód powinien podlegać jakimś obostrzenią.

    Tym okropieństwem to pół polski jest zalane i wieś wygląda jak obóz pracy przymusowej. Estetyka naszych wsi i miast, to jest coś co mnie zniechęca do tego kraju.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    @Pitrekkk, o estetyce domów i tego co powinny zawierać mpzp a czego nie dyskutujemy TU
    Podpowiem, że będziemy się pięknie różnili w poglądach, ale rozmawiać warto

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    Tym okropieństwem to pół polski jest zalane i wieś wygląda jak obóz pracy przymusowej.
    W życiu nie widziałem betonowego ażurowego. Lite betonowe tak, ale zazwyczaj przy jakimś przemyśle/usługach.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    @Pitrekkk, o estetyce domów i tego co powinny zawierać mpzp a czego nie dyskutujemy TU
    Podpowiem, że będziemy się pięknie różnili w poglądach, ale rozmawiać warto


    W życiu nie widziałem betonowego ażurowego. Lite betonowe tak, ale zazwyczaj przy jakimś przemyśle/usługach.
    Już w życiu piany się nabiłem, a estetyka kraju nie ruszyła nawet o milimetr do przodu, więc kolejna paplanina miedzy ludźmi o mocno ugruntowanych pozycjach w tej kwestii nic raczej nie zmieni, nie psujmy sobie piątku.

    Niestety poczucie smaku jest jak kopanie w piłkę, albo się to czuje albo nie.. z tym że cięższe jest to w weryfikacji, to nie bieg na 100 metrów że kto pierwszy na mecie ten najlepszy.

    Zwyczajnie łatwiej jest zmienić miejsce zamieszkania(tak przyszłościowo pewnie zrobię, bo mieszkanie w brzydkiej przestrzeni wybitnie mi nie odpowiada), niż kopać się ze wszystkimi wokół.

    To jak wygląda nasza wieś nie wynika jedynie z zacofania ekonomicznego, a z wielu wypadkowych jak brak wspólnotowości - co mi ktoś będzie mówił jak ma wyglądać mój plot, czy elewacja skoro to moje i za moje - czy z sobiepaństwa.
    Temat rzeka, nie nakręcam się już

    W ramach humorystycznych mogę jedynie wrzucić:

    https://cdn.natemat.pl/099fd7de30007...,780,0,0,0.jpg

    Nie zaśmiecam już tematu.
    Ostatnio edytowane przez Pitrekkk ; 16-04-2021 o 19:54

  8. #8
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    Już w życiu piany się nabiłem, a estetyka kraju nie ruszyła nawet o milimetr do przodu, więc kolejna paplanina miedzy ludźmi o mocno ugruntowanych pozycjach w tej kwestii nic raczej nie zmieni, nie psujmy sobie piątku...
    Kropla drąży skałe
    Od zawsze pisałem tutaj, że węgiel to zło i byłem wyklinany przez węglarzy a dzisiaj sporo tych, którzy mnie wyklinali przechodzi z węgla na pompy ciepła

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Kropla drąży skałe
    Od zawsze pisałem tutaj, że węgiel to zło i byłem wyklinany przez węglarzy a dzisiaj sporo tych, którzy mnie wyklinali przechodzi z węgla na pompy ciepła
    Ps. Mimo wszystko łatwiej się dyskutuje o kwestiach ekonomicznych - matematyka daje proste i klarowne odpowiedzi - niż estetycznych, gdzie każdy uważa że jego gust jest najlepszy, i taki betonowy płot nie tylko ładny, ale i pragnatycznie ujmując, będzie stanowił świetna barierę przed niemieckimi tygrysami, tfu leopardami gdyby znów chcieli nas odwiedzić nad Wisłą

  10. #10
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    będzie stanowił świetna barierę przed niemieckimi tygrysami, tfu leopardami gdyby znów chcieli nas odwiedzić nad Wisłą
    I tutaj jest ewenement, bo na zachód od Wisły czyli w Polsce cywilizowanej bardziej boją się ruskich T-72 a w tych wioskach na wschód od Wisły,gdzie dochodzi jedynie sygnał z TVPis,bardziej boją się niemieckich Leopardow

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.391

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    Nie zgadzam się, bo od strony sąsiada to jeszcze pół biedy, ale przód powinien podlegać jakimś obostrzenią.

    Tym okropieństwem to pół polski jest zalane i wieś wygląda jak obóz pracy przymusowej. Estetyka naszych wsi i miast, to jest coś co mnie zniechęca do tego kraju.
    E tam...
    Dla jednych brzydkie, dla innych fascynujące https://youtu.be/xSk3sGgeGeI
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.205

    Domyślnie

    Kolega szuka takiego ogrodzenia. Nie prosi o opinie o nim.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony