dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie Czy to forum ma jeszcze jakiś sens?

    Jak w temacie...
    Sypie się tu WSZYSTKO !!!
    Wypowiedzieć się nie można...
    Bany rozdają jak machanie cepem...
    Co i raz TRZEBA kliknąć zgodę na jakieś cuś...
    (Nawet już nie czytam na co się zgadzam)
    Tematy NAJNOWSZE są tak z 2012roku...
    No, ja je jeszcze pamiętam, ale czy o to chodzi?

    Stwierdzenie, ze to forum zeszło na psy jest zaszczytem dla psów!

    A co z nami?
    No, forumowiczami?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Pytanie tytułowe: Tak
    Problemy techniczne: Zakładam, ze muratora nie stać na informatyków pracujących w weekend (takie czasy, branża, stawki podobno ;/). Zobaczymy w poniedziałek.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  3. #3

    Domyślnie

    Czy to forum ma jeszcze jakiś sens?
    Jak najbardziej.
    Wypowiedzieć się nie można...
    Jak nie można jak można, moja wypowiedz jest tego przykładem.

    Bany rozdają jak machanie cepem...
    Za darmo nie rozdają a tak na marginesie to przypomniało mi się takie coś. Gdzie najwięcej jest ludzi niewinnych?? W więzieniu, tam każdy jest niewinny ale wg swojego osądu.
    Stwierdzenie, ze to forum zeszło na psy jest zaszczytem dla psów!
    Sorki, ale to twoje Adaś stwierdzenie, nie zauważyłem aby ktoś tu jeszcze doszedł do takiego stwierdzenia.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hipodrom

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    328
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    : Zakładam, ze muratora nie stać na informatyków pracujących w weekend
    Akurat ogarnięcie chociażby mobilnej wersji stronki to nie jest większy problem. Spokojnie znalazłby się ktoś kto nawet za pół darmo by to pomógł zrobić. Redakcja jednak musiałaby wykazać trochę inicjatywy.

    A co do samego sedna - ludzie przechodzą na fejsbuka. I taki jest trend, wszystkie fora internetowe mierzą się z tym problemem (i przegrywają)

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Co i raz TRZEBA kliknąć zgodę na jakieś cuś...
    .
    No dziś to już jakiś kosmos , wchodzę w wątek woskuje zgoda, potwierdzam, wchodzę w drugi to samo i tak bez końca o co lata - nie wiem. Ze 30 razy już to samo klikałem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    No dziś to już jakiś kosmos , wchodzę w wątek woskuje zgoda, potwierdzam, wchodzę w drugi to samo i tak bez końca o co lata - nie wiem. Ze 30 razy już to samo klikałem
    Nie wiem o czym piszecie bo ja czegoś takiego nie mam. Od czasu do czasu wskoczy reklama na cała stronkę ale klikam na X i wracam na otwarty temat i po kłopocie. Najwyraźniej macie coś nie tak w ustawieniach.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał hipodrom Zobacz post
    A co do samego sedna - ludzie przechodzą na fejsbuka. I taki jest trend, wszystkie fora internetowe mierzą się z tym problemem (i przegrywają)
    Są jeszcze fora co się trzymają. Forum muratora nadal za takie uważam co się trzyma.
    Elektroda to już się trzyma mocno i parę innych. Lubie fora mam nadzieję, ze ich fejs nie zgniecie.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie wiem o czym piszecie bo ja czegoś takiego nie mam.
    Dotyczy poniższego. Wiele osób ma (ja też). Od wczoraj/dziś. Wątpię, że kwestia ustawień.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m.JPG
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	76,6 KB
ID:	454908
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  8. #8
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jak w temacie...
    Sypie się tu WSZYSTKO !!!
    Wypowiedzieć się nie można...
    Bany rozdają jak machanie cepem...
    Co i raz TRZEBA kliknąć zgodę na jakieś cuś...
    (Nawet już nie czytam na co się zgadzam)
    Tematy NAJNOWSZE są tak z 2012roku...
    No, ja je jeszcze pamiętam, ale czy o to chodzi?

    Stwierdzenie, ze to forum zeszło na psy jest zaszczytem dla psów!

    A co z nami?
    No, forumowiczami?

    Adam M.
    To taki trend światowy ale z drugiej strony dziwić się jak podobno wszystkie media są w rękach 6-ciu ludzi jakiego pochodzenia ? ano pierwszeżędnego oczywiści całkowicie przypadkowo oczywiście ,jeszcze ze 2 lata i zabronią nam ze sobą rozmawiać nawet na ulicy bo w tak ZWANYCH DEMOKRATYCZNYCH już tego nie można ,wszystko jest antysemickie no i to słynne niezależne coś tam , tragedia , pozwolą nam dobrze gadać o różowych tęczach tylko .

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post


    Dotyczy poniższego. Wiele osób ma (ja też). Od wczoraj/dziś. Wątpię, że kwestia ustawień.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m.JPG
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	76,6 KB
ID:	454908
    Takie coś mam gdy się loguje na forum albo wchodzę na forum bez logowania jako gość. Gdy jestem zalogowany nie mam tego komunikatu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie wiem o czym piszecie bo ja czegoś takiego nie mam. Od czasu do czasu wskoczy reklama na cała stronkę ale klikam na X i wracam na otwarty temat i po kłopocie. Najwyraźniej macie coś nie tak w ustawieniach.
    Piszesz jak typowy lizodupiec.
    Mega kariera byłaby przed Tobą w urzędzie lub innej państwowej instytucji. Przemyśl moja radę!

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie wiem o czym piszecie bo ja czegoś takiego nie mam. Od czasu do czasu wskoczy reklama na cała stronkę ale klikam na X i wracam na otwarty temat i po kłopocie. Najwyraźniej macie coś nie tak w ustawieniach.
    Na FM wchodzę od lat, w ostatnim czasie nic na kompie nie zmieniałem problem z oknem pojawił się u mnie dziś. Szczerze nawet jak wychodzę z wątku wyskakuje. Doprowadza do szału.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Piszesz jak typowy lizodupiec.
    Mega kariera byłaby przed Tobą w urzędzie lub innej państwowej instytucji. Przemyśl moja radę!

    Chłopie, gdzie w tym moim tekście który cytujesz jest podlizywanie??
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 17-04-2021 o 23:54

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Na FM wchodzę od lat, w ostatnim czasie nic na kompie nie zmieniałem problem z oknem pojawił się u mnie dziś. Szczerze nawet jak wychodzę z wątku wyskakuje. Doprowadza do szału.
    Wierzę Ci, ale ja nie mam takiego problemu. Dzisiaj ani razu razu nie pojawił mi się ten komunikat, jedyne jakie utrudnienia miałem to koło południa dzisiaj przy probie otwierania różnych tematów pojawiał się komunikat "503 Service Unavailable
    No server is available to handle this request. " i w temacie Forum uwagi mam utrudnienia z otwieraniem tematu.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 17-04-2021 o 23:16

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Mnie się pojawia.
    Mam też problem z wyświetlaniem tematu o uwagach do forum (tylko tam) i problem jest większy na Firefox a mniejszy na Edge, wiec w jakiś sposób problemy zależą od komputera użytkownika ale zaczęły występować z powodu jakiś zmian/problemów po stronie forum.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Piszesz jak typowy lizodupiec.
    Mega kariera byłaby przed Tobą w urzędzie lub innej państwowej instytucji. Przemyśl moja radę!
    Też nic takiego nie mam.
    Czy to oznacza, że jestem typowym lizodupcem, bo mam dobrze działającą stronę?

    mam operę

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jak w temacie...
    Sypie się tu WSZYSTKO !!!
    Wypowiedzieć się nie można...
    Bany rozdają jak machanie cepem...
    Co i raz TRZEBA kliknąć zgodę na jakieś cuś...
    (Nawet już nie czytam na co się zgadzam)
    Tematy NAJNOWSZE są tak z 2012roku...
    No, ja je jeszcze pamiętam, ale czy o to chodzi?

    Stwierdzenie, ze to forum zeszło na psy jest zaszczytem dla psów!

    A co z nami?
    No, forumowiczami?

    Adam M.
    Sens zalezy..

    Nawet mi ostatnio ciężko o Bana nawet poprosiłem i nie dali.

    No chyba że ktoś ma poglądy o Autyzmie wstecznym i o tym że Covidaniema ...........
    To się dziwić że oprócz foliowej czapeczki ma bana
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post

    Nawet mi ostatnio ciężko o Bana nawet poprosiłem i nie dali.
    Chcesz dostać bana to pogadaj z Arturo albo z gawlem, oni Ci podpowiedzą jak to się robi, mają wprawę chłopaki

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sito

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Pyrzowice
    Kod pocztowy
    42-625
    Posty
    847

    Domyślnie

    Cytat Napisał hipodrom Zobacz post
    Akurat ogarnięcie chociażby mobilnej wersji stronki to nie jest większy problem. Spokojnie znalazłby się ktoś kto nawet za pół darmo by to pomógł zrobić. Redakcja jednak musiałaby wykazać trochę inicjatywy.

    A co do samego sedna - ludzie przechodzą na fejsbuka. I taki jest trend, wszystkie fora internetowe mierzą się z tym problemem (i przegrywają)
    Nie mam FB ale moja piękna ma. Dołączyła do grupy która skupia ludzi budujących taki domek jak my chcemy. Bajzel jaki tam panuje jest nie do opisania.... Ktoś wrzuca posta, pisze o kolorze dachu, zaraz jest lawina pytań, jak kolor okien, elewacji, z jakiej firmy furtka.... Z tematu o dachu można wyczytać wszystko włącznie z ogrzewaniem...

    Szukajki nie używa 80-90% społeczności, nad tematami nikt nie panuje. No i najważniejsze, na fb można napisać wszystko..... Nawet o zerowej wartości merytorycznej . Ja tam tylko obserwuje kilka relacji z budowy, plus ściągnąłem zdjęcia domu który nam się podoba żeby skopiować kolorystykę

    Ale przyznaje, forum na którym się kiedyś mocno udzielałem ( motoryzacyjne ) umarło....

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał sito Zobacz post

    Ale przyznaje, forum na którym się kiedyś mocno udzielałem ( motoryzacyjne ) umarło....
    Też pisałem i zaglądałem na różnych forach i to że jakieś forum umiera to nie wina fb czy innych społecznościowych portali tylko i wyłącznie ludzi. przestają pisać albo piszą bez sensu, skaczą sobie do gardeł o byle co, każdy goni nie wiem za czym.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Też pisałem i zaglądałem na różnych forach i to że jakieś forum umiera to nie wina fb czy innych społecznościowych portali tylko i wyłącznie ludzi. przestają pisać albo piszą bez sensu, skaczą sobie do gardeł o byle co, każdy goni nie wiem za czym.
    FB jest dla matołów przez chwile miąłem tam konto i nakaz-dej grupie w różnej tematyce sieczka jak ch.j
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony