dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: fuga do bruku

  1. #1

    Domyślnie fuga do bruku

    Cześć,

    zafugowałem sobie kawałek kostki fugą semmelrock stones eco. Chwalą się, że jest spoko i że nie pęka itp.
    Zauważyłem jednak, że karcher ją wypłukuje jak skieruję wodę bezpośrednio. Dlatego uważam, że to słaba opcja.

    Taras natomiast mam zafugowany (od 5 lat) fugą epoksydową i tam żadnych problemów nie ma - mogę myć bezpośrednio fugi i nic nie wypłukuje.

    Szukam jakiejś alternatywy dla tego semmelrock stones eco na podjazd. Czy piasek polimerowy działa lepiej? Pewnie musi być coś elastycznego, żeby nie popękało pod naporem samochodu.

  2. #2

    Domyślnie

    Dobranie odpowiedniej fugi do kostki brukowej do podłoża jest bardzo ważne. I w tym wypadku nie warto oszczędzać. Lepiej wydać raz więcej i mieć spokój na lata, niż po kilku miesiącach martwić się właśnie wypłukiwaniem.

  3. #3

    Domyślnie

    Czy faktycznie jest aż taka potrzeba aby kostkę brukową fugować? Bez fugi sama w sobie kostka wygląda ładnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja nie fugowalem i jest ok nic się nie dzieje . Fakt przed ułożeniem kostki trochę zlalem woda i teraz mam wrażenie że wszystko związało. Nic się nie rusza a z czasem samo się zafuguje pewnie . Efekt wizualny o wiele lepszy bez fugi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony