dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Basen stelażowy bez dodatków, gdzie kupić?

    Chodzi mi o zakup takiego basenu:

    https://www.dmuchane.pl/p3348,basen-...way-56725.html

    Ale wszędzie gdzie dzwonię, pytam po sklepach, wszyscy mają ten basen wraz z mnóstwem dodatków co chyba znacznie podwyższa jego cenę. Czy orientuje sie ktos czy mozna gdzies kupic sam basen? Bez pompy,drabinki, tych dozowników chloru, mat, pokryw,itd?
    pozdr

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko chodzi o to że dzieciaki musza mieć ten z okienkami
    pozdr

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    staszek-

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Pcim
    Kod pocztowy
    56-485
    Posty
    23

    Domyślnie

    Poczekaj aż się ociepli - wtedy basenów jest pełno wszędzie. Ja taki kupiłem w mrówce na promocji kiedyś (fakt była to już końcówka sierpnia)

  5. #5

    Domyślnie

    tylko większosc tych dodatków zwyczajnie wygodna. Bo mało wygodne jest codzienne zbieranie glonów etc. Starczy jak raz się poślizgniesz i zmienisz zdanie. No i najważniejsze kupisz to dopilnuj aby pod basenem było faktycznie równo , i przy zalaniu wodą te pierwsze 5 cm zlikwiduj wszelkie zmarszczki foli. Potem się nie da , a naprawdę przeszkadza

  6. #6

    Domyślnie

    Chodzi o to że ja to wszystko (poza basenem) już mam i to porządne, bo te pompy z zestawu to śmiech na sali, ja kupuje zawsze piaskowe i to z 3 krotnie wieksza moca od tych z zestawu, tak samo chlor sypię garściami i basen czysciutki stoi od maja do września a nie jakies tabletki czy dozowniki, drabine tez mam. Mam to wszystko z poprzedniego basenu, który uległ zniszczeniu. Także brakuje tylko basenu
    pozdr

  7. #7

    Domyślnie

    No cóż zawiodło mnie moje telepatyczne jasnowidzenie

  8. #8

    Domyślnie

    Niedawno widziałem na All.... jak gość sprzedawał same baseny, tzn. folia+stelaż. Pamiętam, że rozmiar 366x122 kosztował 800PLN.

    Ps. miesiąc temu byłem w identycznej sytuacji jak Ty - potrzebowałem samego basenu albo nawet folii, ale w końcu kupiłem kanadyjczyka - przynajmniej odpada kwestia rozkładania/składania co sezon.
    ***** ***

  9. #9

    Domyślnie

    mUSI BYĆ ten z okienkami trójka dzieciaków nie odpuści, tym bardziej że daja tysiaka a rodzice resztę, kupię ten z zestawem nie ma wyjscia
    pozdr

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Ale kup taniej niż to z pierwszego linka. Drożej znaleźć trudno.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony