dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glexu

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-531
    Posty
    14

    Domyślnie Jaki odkurzacz pod dwa gniazda Retraflex II

    Witajcie,

    budując dom rozprowadziłem rury i zainstalowałem dwa gniazda Retraflex II z myślą o przyszłości - jak się klasyczny odkurzać sypnie to będę montował jednostkę centralną. No i przyszłość nastała szybciej niż się spodziewaliśmy bo wczoraj odkurzacz wyzionął ducha i w trybie pilnym muszę coś kupić.

    Mam dom 200m2, dwie kondygnacje. Po jednym gniazdku na piętro w centralnym miejscu. Jeśli dobrze pamietam to rur mam położonych około 40m (było kombinowania by spełnić wymogi instalacji dla HAH). To tego dołożyłem jedno gniazdko zwykłego systemu na przyszłość w garażu. Prawdopodobnie muszę kupić jeden wąż 12m drugi 9m by wszędzie sięgnąć.

    No i teraz nie wiem jaka jednostkę centralna wybrać. Wypadłem z obiegu i nie czytałem długo forum. Czy moglibyście polecić coś dobrego, by nie zbankrutować a jednocześnie było bezproblemowe w użytkowaniu i niedrogie w eksploatacji? Fajnie by było gdyby był system bezworkowy i na tyle mocny by wciągał bez problemu węże?

    Przeglądając internet widzę zestawy z jednostka SuperVac V70 i V80 z wężami które by mnie interesowały jednak ceny są dość spore. Czy to będzie dobry wybór czy można znaleźć tańsze jednostki które spełnia moje wymagania a nie szarpną mojej kieszeni zbyt mocno?

    Wiem że idę na łatwiznę prosząc Was o pomoc ale może ktoś ostatnio był w podobnej sytuacji i jest na czasie?

    pozdrawiam i góry dziękuję za pomoc,
    Glexu

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    SuperVac V70 mogę polecić z czystym sumieniem.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony