dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kanalizacja - sprawdzenie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kana.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	455145
    Proszę o opinię czy takie rozprowadzenie kanalizacji będzie ok.
    Na czerwono jest zaznaczona istniejąca kanalizacja. Na zielono nowa (ciężko jest się dostać do pionu, więc zaczynam z widocznego miejsca) ze spadkami. Czytałem, że jeśli chce się podejście do WC dłuższe od 1m lub są do niego dołączone inne przybory, to należy je dodatkowo wentylować (stąd odpowietrzenie w takim miejscu). Problematyczne może być zrobienie osobnego podejścia do WC, ponieważ będzie to układane na istniejącym stropie (chcę najmniej podwyższyć poziom podłogi) a w nowej ściance akurat będzie można trochę wyżej.
    1. Jakie minimalne spadki (zakładam 2%)?
    2. Czy to będzie ok. średnice, długość, rozprowadzenie?
    3. Sugestie?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karwak Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kana.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	455145
    Proszę o opinię czy takie rozprowadzenie kanalizacji będzie ok.
    Na czerwono jest zaznaczona istniejąca kanalizacja. Na zielono nowa (ciężko jest się dostać do pionu, więc zaczynam z widocznego miejsca) ze spadkami. Czytałem, że jeśli chce się podejście do WC dłuższe od 1m lub są do niego dołączone inne przybory, to należy je dodatkowo wentylować (stąd odpowietrzenie w takim miejscu). Problematyczne może być zrobienie osobnego podejścia do WC, ponieważ będzie to układane na istniejącym stropie (chcę najmniej podwyższyć poziom podłogi) a w nowej ściance akurat będzie można trochę wyżej.
    1. Jakie minimalne spadki (zakładam 2%)?
    2. Czy to będzie ok. średnice, długość, rozprowadzenie?
    3. Sugestie?
    Podejścia od umywalek nie mogą być wpięte pod kątem prostym do głównej nitki, i nie mogą znajdować się naprzeciw siebie, musi być wykonane ich przesunięcie względem siebie. Odprowadzenie od kibelka tez nie powinno być pod kątem prostym. tak samo jak od pralki. prawidłowe wpięcie wg rysunku jest od prysznica.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony