dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wymieniać okno przed remontem kuchni?

    Chcę zrobić generalny remont kuchni. Czas oczekiwania na ekipę to minimum 5 miesięcy obecnie.
    W związku że z wymianą okna w kuchni terminy są 1-2 tygodnie, to chciałbym już wymienić okno w kuchni na nowe, nowy parapet zewnętrzny i wewnętrzny.
    Tylko pytanie... mogę na spokojnie sobie teraz już okno wymienić? Czy lepiej poczekać z tym do remontu całej kuchni?
    Boję się żeby nie było takiej sytuacji - a teraz nowe okno coś przeszkadza w remoncie kuchni, lepiej jak byśmy go teraz wymieniali itd.
    Jak to wygląda w praktyce? Wymienić już? Czekać dopiero razem wszystko przy remoncie kuchni?

  2. #2

    Domyślnie

    Wymiana okna przed remontem jest najlepszą opcją z tym że ja powstrzymałbym się z osadzeniem parapetu wewnętrznego do remontu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wymiana okna przed remontem jest najlepszą opcją z tym że ja powstrzymałbym się z osadzeniem parapetu wewnętrznego do remontu.
    Rozumiem że można zostawić nowe okno bez parapetu wew. i będzie szczelne - aby nie wiało z zewnątrz, a potem mogę bez problemu zamontować parapet wewnętrzny (kamień naturalny) bez ryzyka uszkodzenia, czy przymusu naruszania, demontowania położenia nowego okna?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony