dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Biologiczna oczyszczalnia ścieków

    Witam.
    Chodzi mi po głowie biologiczna oczyszczalnia ścieków. W najbliższych latach nie zanosi się na budowę kanalizacji tym bardziej, że gmina wyremontowała drogę więc raczej kanalizacja to odległa melodia przyszłości. Mam w projekcie przydomową oczyszczalnię z drenażami. Koło działki mam jednak ciek wodny tzw. strugę w której cały rok płynie woda. Zastanawiam się czy nie warto by było powalczyć o oczyszczalnie biologiczną i odprowadzać oczyszczone ścieki właśnie do tej strugi. Czy jest ktoś na forum, kto tego dokonał? Zdaje sobie sprawę, że potrzebne tu będzie między innymi pozwolenie wodnoprawne. Zgaduje, ze pozwolenie takie można uzyskać od Wód Polskich? Może ktoś doradzić jaka oczyszczalnia dla 4 osobowej rodziny i czy jest w ogóle sens się bawić??

  2. #2

    Domyślnie

    O kilku producentach oczyszczalni z konkretnymi modelami mogę Ci napisać. Jednak operaty to nie "moja liga". Najlepiej znaleźć firmę, która zrobi wszystko, czyli dopasuje oczyszczalnie do warunków, zrobi operat, sprzeda ją i zamontuje. Potem gwarancja na całość, abyś spał spokojnie . Osobno jak będziesz to robił to zawsze ktoś na kogoś może winę zrzucać, a Ty pomiędzy tym zostaniesz

  3. #3

    Domyślnie

    Słuszna uwaga. Dzięki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony