dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Unifon Legrand Btcino 304212 w bloku - zepsuty, co można innego założyć?

    Witam,

    Do znawców tematu, mam pytanie odnośnie Unifonów.
    Czym należy się sugerować przy wyborze? ilością żył, zasilania, czymś jeszcze?

    Aktualnie mam w bloku Unifon Legrand Btcino 304212, natomiast nie działa słuchawka (a ze względu na kształty, jej samej nie wymienię) i chciałbym założyć coś innego, raczej innej firmy, żeby uniknąć aktualnej wady. Nie mam specyfikacji technicznej, a tez nie do końca rozumiem, czy mam wiązkę 1+n czy 5+n. Jak dla mnie, mam wiązkę 4x2


    Mam zatem kilka pytań:
    1. Czy Unifon 1+n będzie dobry, i może to być jakikolwiek pod 15W, jakiejkolwiek firmy, czy jeszcze czymś innym się sugerować? Niby podłączone są tylko dwa kable, a reszta wisi nie podpięta.
    2. W bloku są również montowane videofony (na tych samych kablach co na zdjęciach ze ściany wystających), patrząc po kablach, można coś zamontować spoza Legrand/Btcino?
    Czym się sugerować przy wyborze żeby było kompatybilne?
    Są jakieś uniwersalne rozwiązania/videofony działające z większością baz/bazami Legrand/Btcino?
    Jeżeli koniecznie miałbym dowiedzieć się czegoś u administracji, co by to było, jakie pytania zadawać?

    Z góry dzięki za odzew!!!
    Pozdrawiam,
    Rafał
    Zdjęcia ściany tutaj:
    https://ibb.co/C7XBXQk
    https://ibb.co/hXghCxy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unifon_legrand.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	455363Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unifon_legrand2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	455364

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    domsat

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Łódż
    Kod pocztowy
    93-362
    Dzielnica
    Górna
    Posty
    259

    Domyślnie

    Piszesz:
    " Jeżeli koniecznie miałbym dowiedzieć się czegoś u administracji, co by to było, jakie pytania zadawać?"
    Pytanie w adm jest b. proste - proszę o telefon do konserwatora domofonu w naszym bloku !
    Nie przyszło Ci to do głowy ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony