dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pozwolenie

  1. #1

    Domyślnie Pozwolenie

    Witam, jestem tu nowa. Próbuję szukać wszędzie informacji na temat uzyskania pozwolenia na budowę domu. Mam taka sytuację że moja działka na której chce postawić dom jest działka siedliskowa o wymiarach 30 arów. Głównym i jedynym problemem jest to że miejsce w którym chcemy postawić dom znajduje się w Nadwieprzanskim Parku Krajobrazowy wymaga odległość lini brzegowej od rzeki Wieprz to 100m my mamy 85m i nie chca nam wydać pozwolenia na budowę. Budynek mieszkalny chcemy postawić na miejscu budynku gospodarczego. Czy w takim przypadku jest jakaś szansa na uzyskanie tego pozwolenia? Dodam jeszcze że są w naszej miejscowości dwa przypadki które mają 30m do Lini brzegowej i tym osobom zostało wydane pozwolenie. Co robić ?

  2. #2

    Domyślnie

    W niektórych przypadkach urząd może zastosować odstępstwo.

  3. #3

    Domyślnie

    U nas właśnie w tym przypadku Pani w urzędzie powiedziała że nie podpisze się pod tym. A czy są jakieś szanse u Wojewody?

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karasso

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-416
    Posty
    282

    Domyślnie

    Szans na uzyskanie pozowlenia na budowe raczej nie dostaniecie w takim miejscu . Ale
    co to za budynek gospodarczy?. Próbowaliscie zgłosic zmiane sposobu jego uzytkowania?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony