dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Obliczenie ilości stali/pomoc z odczytem projektu

    Witam,
    Przymierzam się z ojcem do budowy domu systemem gospodarczym, po wyliczeniu przez firmy kosztów robocizny samego stanu 0 postanowiliśmy, ze spróbujemy sami swoich sił. Ja kompletny laik, on robił na budowach więc zrobić zbrojenie, wykopać czy tez wymurować bloczki po zalaniu fundamentu nie będą dla niego problemem. Jednak mamy problem, że nie możemy znaleźć nikogo kto by spojrzał czy na pewno wszystko ok, sprawdził ile czego potrzeba itd(oczywiście nie za darmo) byłby tu ktoś w stanie na sam początek powiedzieć mi ile muszę zamówić stali na zbrojenie? Wrzucam zdjęcie rzutu fundamentów, jeśli będzie potrzebne coś więcej również mogę dosłać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6004EF9E-554C-4CF6-B12E-21B76746E6F4.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	10,5 KB
ID:	455430  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Zdjęcie tragicznie małe, od razu poszukaj w projekcie jakiegoś przekroju przez lawę lub kilku. W części opisowej też coś powinno o zbrojeniu być. Nie amsz kierownika on powinien odpowiedzieć na wątpliwości.
    Jak coś tu dajesz to zrób większą rozdzielczość

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    210x280 to nie jest wielkość rzutu z którego idzie coś odczytać

  4. #4

    Domyślnie

    Przepraszam, post dodawałem z telefonu, nie sądziłem, że będzie taka tragedia.

  5. #5

    Domyślnie

    Link do rzutu w normalnej rozdzielczości https://ibb.co/k67211N

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    o teraz coś widać w punkcie 2 pisze ławy wys 40 cm zbroić zgodnie z rysunkiem konstrukcyjnym. Tam masz rozrysowane co i jak, pewnie 4x12. -poszukaj tego rysunku W stopach masz napisane #12 co 15 cm , robisz taką kratę i układasz 7 cm nad gruntem. .
    W 2miejscach masz dozbrojenie na lawie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony