dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evocati Zobacz post

    to że siedzisz na drugim końcu kabelka a nie przed osobą do której piszesz nie zwalnia cię z kultury.
    To było do mnie czy do Berthy? Bo jakbyś nie zauważył to chamskimi odzywkami zaczyna dyskusje On a nie ja.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    To było do mnie czy do Berthy? Bo jakbyś nie zauważył to chamskimi odzywkami zaczyna dyskusje On a nie ja.
    Do Berthy, po edycji zniknęło pole cytowania.

    Napisałem "W dwa tygodnie przepisujesz WZ na siebie" - gdzie widzisz zapis "masz dwa tygodnie na przepisanie WZ na siebie" ? Chodzi o czas ile trwa przepisanie a nie o czas w którym musisz to zrobić.
    Co do właściciela, może trochę zakręciłem. Sednem wypowiedzi było to że kupując działkę dostajesz WZ na działkę, mimo że wystawione dla wcześniejszego właściciela to WZ nadal obowiązuje.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evocati Zobacz post
    Napisałem "W dwa tygodnie przepisujesz WZ na siebie" - gdzie widzisz zapis "masz dwa tygodnie na przepisanie WZ na siebie" ? Chodzi o czas ile trwa przepisanie a nie o czas w którym musisz to zrobić.
    Co do właściciela, może trochę zakręciłem. Sednem wypowiedzi było to że kupując działkę dostajesz WZ na działkę, mimo że wystawione dla wcześniejszego właściciela to WZ nadal obowiązuje.
    Ok, tymi dwoma tygodniami zasugerowałem się bo większości pism urzędowych ma terminy 14 dni od daty dostarczenia na odwołanie czy odpowiedź. na pismo.
    Przy przepisaniu WZ na siebie nie ma problemu jeżeli one odpowiadają nowemu właścicielowi, gdy nowy właściciel ma inne wymagania to na wydanie nowych WZ musi znacznie dłużej poczekać niż 14 dni.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony