dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie okna na ścianie szczytowej

    Witam,
    Czy jakbym dołożył okna na ścianie szczytowej przy poddaszu nieużytkowym to czy bank może mi się przyczepić do tego czy raczej nie ? Bo kiedyś mówili w banku że niby jak się okna daje na poddaszu tu się poddasze zmienia na użytkowe. I czy gdzieś jest taki zapis albo paragraf.

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Jeżeli nie oczekujesz od banku dodatkowych środków to mają to w d...e.
    Pytanie tylko czy te okna są dozwolone przez przepisy? Są na tej ścianie jakieś inne okna? Zachowana jest odległość od sąsiada?

  3. #3

    Domyślnie

    Kierbuda zapytaj o zgodę i tyle. Ja akurat swoje likwiduję. Okno może być do wietrzenia/ doświetlenia nieużytkowego jak wejdziesz raz na rok sprawdzić czy nie cieknie, nie ma os itp.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o przepisy to jest wszystko ok zadnych okien innych nie mam. Z banku mam jeszcze jedną transze dostać. Kierownik budowy dał normalnie zgode, żadna konstrukcja się nie zmienia wszystko jest ok.

  5. #5

    Domyślnie

    Zrobić dziurę i tyle. Do czasu wykonywania ocieplenia możesz podjąć decyzję czy wstawić okno czy zamurować pustakiem pianowym.
    Zawsze możesz powiedzieć, że dziura służyła do transportu materiałów na czas budowy.
    Kierownik będzie najbardziej kompetentny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony