dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Poszczególne etapy budowy domu

    Chodzi mi o takie żelazne zasady budowy metodą klasyczną, co musi się znaleźć po kolei na budowie. Może ktoś poleci jakieś dobre strony, poradniki, książki żebym miał podstawową wiedzę i żaden "fachura" mnie nie zagiął.

  2. #2

    Domyślnie

    Rozejrzyj się za prasą budowlaną ostatnio takie coś wyszło , a tu nie będę lobbował

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Potrzebuje pomocy! Ustalam sobie harmonogram robót żeby się wcześniej przygotować co i jak i teraz mam wątpliwości.
    W listopadzie jeżeli pogoda dopisze i pójdzie wszystko z planem będę miał skończony SSO. Teraz pytanie co dalej robić przed zimą jeszcze i w trakcie czy może przeczekać zimę? Zależy mi później żeby do końca następnego roku wykończyć dom do możliwości wprowadzenia się więc czasu też nie jest jakoś dużo.
    Ktoś wie z własnego doświadczenia czy już w tym listopadzie montować drzwi i okna (bo dom będzie nie ogrzewany później stał) czy są jakieś przeciwskazania i lepiej czekać? Jakie inne prace wykonać żeby budowa się posuwała do przodu? Jak zamontuje okna czy będzie na tyle ciepło wewnątrz żeby móc montować jakieś instalacje? Miał ktoś też takie dylematy?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony