dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Rama drży przy zamykaniu okna balkonowego

    Witam,

    czy takie coś jest do przyjęcia ??? Jak zamykam drzwi to czuć że rama drży . Okna mam dość wysokie bo na 2.4 . Na razie mam stan surowy i nie mam obrobionych wnęk czy tynków
    ale wydaje mi się że rama powinna być sztywna.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Powinna, nie powinna.
    TO co opisujesz jest wrażeniem subiektywnym i nie da się na takiej podstawie zgłosić sensownej reklamacji.
    Można doszukiwać się ilości/ jakości montażu /mocowania/ ale to dalej nie da pełnego obrazu sytuacji.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    w pozostałych oknach ramy są dość sztywne a mam takie 4 jeszcze balkonowe. Być może za duże dylatacje są bo 2.5 cm. w pozostałych są mniejsze. Kotew jest tyle samo ale wszędzie poprzykrecane tylko na jedną srube. Chyba powinni je montowac na dyble tak mi się wydaje.

  4. #4

    Domyślnie

    widać na oko nawet że rama wibruje ale kotwy się nie ruszają. Boje sie że będzie pękać tynk

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Dalej nikt nic obiektywnego nie może napisać na taki opis. Znaczenie może mieć wszystko: profil, wzmocnienie, gabaryt, mocowanie. Luzy montażowe. Itp.

    Tak, wiem że chciałbyś odpowiedź prostą, konkretną, ale takie rzeczy to tylko na fb od fachofców startujących tam w wyścigu po klienta...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony