dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 154
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zięciu Zobacz post
    Oj już tak nie płacz że taka krzywda się dzieje przedsiębiorcom
    Bo się dzieje.
    Załóż DG to zobaczysz.
    ***** ***

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Olbrzymia krzywda dzieje się także całej idei samorządności, której obecna władza nienawidzi szczerze.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czy to oznacza że nienawiść Czechów do Polaków za Zaolzie już przeszła?
    Ha, ha, dobre
    Jeżeli współcześni Czesi mieliby nienawidzić współczesnych Polaków za Zaolzie, to co mieliby zrobić współcześni Polacy współczesnym z Niemcom za 2WWŚ ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #44

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:52

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ha, ha, dobre.
    Myślisz że takich Polaków nie ma?
    Co do Czechów to chyba nigdy nie przejeżdżałeś przez Czechosłowację.
    Są, mają po kilkadziesiąt lat.
    Co do Czechosłowacji to masz rację, nie przejeżdżałem przez nią.
    30 lat temu nie miałem w tym interesu.
    Za to po tych 30 latach kilkanaście razy w roku bywam w Czechach i to właśnie w okolicach będących terenem sporu sprzed ponad 80lat.
    I wierz mi - żadnej wrogości nie odczułem.
    Czesi to bardzo wyluzowani i pragmatyczni ludzie

    Podobnie ja, goszcząc kogoś z DE nie czuję żadnych uprzedzeń.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #46

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:52

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Dzieci rodziców zamordowanych przez niemców też mają prawo do niechęci, ich dzieci także, bo niemcy spowodowali że nie poznali swoich dziadków.
    Ja też straciłem członków rodziny na 2WS
    Mam czuć niechęć (wcześniej pisałeś o nienawiści) do wnuków i prawnuków tych, którzy wtedy pociągali za cyngiel ?
    Absurd...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 18-05-2021 o 14:31
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #48

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:53

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    To że tobie nie przeszkadza że niemcy zamordowali ci członków rodziny, to twój wybór.
    Nie przekonuj jednak, do swojego podejścia, tych którzy mają z tym problem i w zachowaniu dzisiejszych niemec widzą podobieństwa do tamtych czasów.
    Wiem, że niektórzy mają z tym problem:
    https://wiadomosci.dziennik.pl/wydar...-milczala.html

    Ja na szczęście znam kilkoro młodych Niemców i na szczęście takie postawy są mi obce.
    A nazwy narodowości piszemy z dużej litery, widzę że masz z tym jakiś problem...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 18-05-2021 o 16:05
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #50

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:54

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.918

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Cholera wie jak to nazwać ale Niemcy są w tym temacie niekonsekweni.
    W Schwedt, mieście przygranicznym z Polską,w latach 90-tych, wysiedlali całe osiedla z bloków wielkopłytowych i burzyli te bloki.
    Z wujasem jeździłem wtedy dla frajdy na "wystawki" I to były żniwa dla niego

    Osobiście 40 lat mieszkałem w bloku wielkopłytowym budowanym za Gierka i super się mieszkało ale Gierek i PIS ?
    Pasuje bo PIS=PZPR i to w każdej dziedzinie.
    Jakieś 40% oszołomów w Polsce zechciało powrotu zamordyzmu PZPR-owskiego rodem z PRL-u i co im zrobisz
    Nikogo nie trzeba było wysiedlać. Po zjednoczeniu Niemiec wschodnie landy opustoszały i często w trzyklatkowych, czteropietrowych blokach mieszkało kilka rodzin. Skupiano je w jednym bloku a resztę burzono, bo koszty utrzymania były duże...no i nikt nie przewidział, że Angela za kilkanaście lat zaprosi gości do Niemiec
    Chatka Z7L GL 82+24 m2 100% podłogówka, ogrzewane PCPW Atlantic 6kW. Kubatura ogrzewana 288 m3. Zero kominów, WM z reku Izzifast. Termoizolacja - podłoga -15cm styro 036, ściany- 20cm 031, strop 30cm PUR Synthesia, nad garażem 20cm. PV 6,4kWp na glebie. Całkowite zużycie prądu w 2021r na CO+CWU+media - 4720kWh (w tym PC - 2387) Na CO, CWU i CHŁODZENIE :
    Rok 2022 - 2290k Wh
    Rok 2023- 2204 kWh

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Mam problem z niemcami dlatego z małej litery.
    Z Czechami, Niemcami już wiemy, a z Rosjanami, Ukraińcami, Białorusinami, Żydami i Litwinami?

  13. #53

    Domyślnie

    Czyżby stos chciał rozpętać IIIWŚ.
    Jakby stos nie znal historii to inne kraje też mordowały polaków i to jeszcze w podlejszy sposób niż Niemcy, mam na myśli wielkiego czerwonego brata z dużymi wąsami.

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Z Czechami, Niemcami już wiemy, a z Rosjanami, Ukraińcami, Białorusinami, Żydami i Litwinami?
    O ooo to właśnie. Jak widzę razem o tym samym napisaliśmy

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Mam problem z niemcami dlatego z małej litery.
    Ty masz problem z Niemcami, z Izraelem (447), z koncernami farmaceutycznymi, z Unią Europejską i pewnie jeszcze móstwo innych (Szwecja, Turcja, Rosja? )
    Acha, jeszcze z PGE
    Już wiem, skąd to permanentne zgorzknienie
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 18-05-2021 o 16:45

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Czyli nadciągają mikro katastrofy budowlane
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  17. #57

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:54

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Widzę, źe reparacje poprawiłyby humor
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  19. #59

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:54

  20. #60

    Domyślnie

    Ale sowieci nie mordowali Polaka oni pastwili się nad Białopolakiem wrogiem klasowym. Dla lepszej Polski 17 republice Kraju Rad.

    A niemce utylizowali rasę podludzi dla uzyskania wolnych terenów osiedleńczych Wielkiej Germanii delegując to zajęcie dla najbardziej psychotycznych spośród siebie.


    Niby niewielka różnica ale......
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 03-06-2021 o 20:45

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony