dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Czy łąka może zastąpić trawnik?

    Mam trawnik w bardzo złym stanie. Trawnik założony bardzo nieprofesjonalnie przeze mnie kilka lat temu i po drodze spalony nadmierną ilością nawozu. Obecnie trawnik z licznymi chwastami przerośnięty mchem. Zamierzam zrobić porządek z trawnikiem. Oczywiście nie sam, ale za pomocą wynajętej firmy. Planowany jest trawnik z systemem podlewania. Firma zapewne zrobi fantastyczny trawnik, ale co dalej. O trawnik trzeba dbać, pielęgnować itp. Ogromną ilość czasu w związku z moją pracą (również w weekendy) spędzam poza domem. Często wracam wieczorem. Nie mam czasowych możliwości zajmowania się tym. Oczywiście nie mam też umiejętności i wiedzy. W internecie zachwalają łąkę jako zamiennik trawnika. Mam dom o klasycznej architekturze w podmiejskiej dzielnicy dużego miasta. Czy taka łąka będzie dobrze wyglądać? Nie mogę znaleźć w internecie zdjęć takiej sytuacji z łąką. Z góry dzięki za pomoc.
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał ezg2014 Zobacz post
    Czy taka łąka będzie dobrze wyglądać? Nie mogę znaleźć w internecie zdjęć takiej sytuacji z łąką. Z góry dzięki za pomoc.
    Wpisz na YT "łąka kwietna" - dostaniesz masę filmików jak założyć, jak wygląda po x latach i podobnych.

  3. #3

    Domyślnie

    Z powodu braku czasu na pielęgnacje trawnika można o ile fundusze pozwalają wynająć firmę dbająca o zieleń. Podejrzewam że nawet ta firma o której wspomina autor świadczy takie usługi w utrzymywaniu i pielęgnacji trawnika.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony