dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Question Umowa na budowę domu jednorodzinnego.

    WItam. Dzisiaj otrzymałem projekt umowy na budowę domu. Czy ktoś mógłby sprawdzić umowę , prawdę mówiąc nie mam pojęcia czy taki rodzaj umowy to"standard". A jeżeli ktoś zerknął by na wycenę robocizny razem z materiałem to byłoby super. Z góry dziękuję
    ps.Umowa dotyczy domu według projektu Archon- Dom nad strumykiem ver.2
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	456557   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	456558   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	456559   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	456560  

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dunder Zobacz post
    Czy ktoś mógłby sprawdzić umowę
    Pewnie prawnik


    Ja prawnikiem nie jestem i się nie znam, ale .. umowa bardzo ogólna. Jeszcze gdyby to miały być same ściany czy coś, ale to jest umowa, która zakresem dociera do instalacji. Zakres prac tam nie istnieje. §1 pkt.2 zakresem zlecanych prac nazwać trudno.
    A może jakby jeszcze w paru miejscach wprost zaznaczyć, że będzie wybudowane dokładnie jak w projekcie, z materiałów jak w projekcie to by za zakres wystarczyło.


    Kwoty rozumiem, że są za robociznę a gdzie jest opisane jak i kiedy będą rozliczane materiały. Dlaczego w punkcie o materiałach nie ma wprost, że będą jak w projekcie tylko enigmatyczne, ze dobre panie dobre będą i z papierami.

    To tak krótko marudzenia, ale jak dobra wola obu stron i dobry fachowiec to jakoś to będzie
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony