dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cris131

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Lipnica Mała
    Kod pocztowy
    33-323
    Posty
    55

    Domyślnie Wody Polskie ? Czy glupota polska ?

    Prosze o informacje obeznanych w temacie i wyjasni mi po co i w jakim celu po zgromadzeniu wszystkich dokumentow wlacznie z urzedem Urbanistyki i powiadomieniem sasiadow gminny geodeta wyslal moje dokumenty do Wod Polskich ? i jak dlugo to moze jeszcze trwac ? Chce dodac ze nie chodzi mi o zezwolenie na budowe a tylko o wydanie WARUNKOW ZABUDOWY ! Czy mam brac pod uwage jeszcze pozwolenie od Rydzyka Owsiaka Morawieckiego Dudy Grodzkiego i kilku innych aby wreszcie ta "WZ-ka" trafila do mnie !
    Wydaje mi sie ze ta sytuacja jest chora i to nieuleczalnie no moze...majac dostep do bomby udalo by sie to naprawic raz ale na zawsze !!!! Sz... mnie juz trafia ia moje nerwy wyszly juz na zewnatrz i stojac obok mnie aja mine jak by chcialy mi powiedziec...oj glupi naiwny idioto zachcialo ci sie budowy to wpierw mogles zaczac konkretne leczenie aby pozniej miec zdrowie do walki o kazdy papierek !

  2. #2

    Domyślnie

    W jakim celu zostało i co zostało wysłane do wód Polskich?
    Twoja działka leży w jakimś parku czy rezerwacie?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Zachciało ci się budować w zlewni wód w zarządzie PGW Wody Polskie to taki los. Zacytuj wypis z MPZP a wówczas może uda się zrozumieć istotę twojego problemu.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cris131

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Lipnica Mała
    Kod pocztowy
    33-323
    Posty
    55

    Domyślnie

    Buduje u siebie na dzialce moich pradziadkow dziadkow rodzicow a teraz mojej w terenie podgorskim ( okolice Nowego Sacza ). Teren calkowicie nie podatny na zalewy podtopienia i powodzie do najblizszej rzeki o szerokosci okolo 5 metrow mam ponad 9 kilometrow. Zadnych jezior zbiornikow wodnych zabytkow przyrody rezerwatow skansenow parkow...sama dzialka na wysokosci 620 mnpm. A co poszlo do Wod Polskich...wszystko mapki decyzje Urbanistki Wojta Gminy...moja miejscowosc ( krajobrazowo i wizualnie piekna ale totalne zadupie - teraz to podobno zaleta ? Dom od domu kilkaset metrow a wokol zielen i lasy ) nie posiada Warunkow Zabudowy i z tego tez powodu musialem je uzyskac i mam juz wszystko nawet z Biura Urbanistyki w ktorym pozytywnie zatwierdzilo warunki i projekt i czekalem tylka na wydanie "WZ-ki" aby zaniesc do Architekta ktory zlozy wniosek zezwolenie na budowe a tu...srut i zamiast do Architekta wszystko poszlo do Wod Polskich i jak mnie poinformowano dopiero po ich akceptacji otrzymam Warunki Zabudowy !

  5. #5

    Domyślnie

    Wody Polskie sprawdzają czy nie masz działki na terenach zmeliorowanych (dreny). Jeśli masz to Ci napiszą, że należy podczas prac uważać na dreny, nie zniszczyć, odtworzyć itp. Jeśli nie masz to nie odezwą się. Mają na to chyba 2 tygodnie. Papiery do nich szły z urzędu.
    Tak było u mnie, więc zakładam, że u Ciebie też . Bez obaw.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cris131

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Lipnica Mała
    Kod pocztowy
    33-323
    Posty
    55

    Domyślnie

    Ok dzięki za info cala nadzieja w tym ze to naprawdę potrwa te 14 dni bo potem mam już natychmiast otrzymać ten Warunek Zabudowy i będę mógł złożyć wniosek o zezwolenie. Chodzę już za tym od 3 marca tego roku i zaczyna mnie już to denerwować a cala dokumentacja faktycznie poszła do nich z Urzędu wydziału Geodezji.
    Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za informacje.

  7. #7

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 22:59

  8. #8

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:00

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Cris131

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Lipnica Mała
    Kod pocztowy
    33-323
    Posty
    55

    Domyślnie

    Wczesniej opisalem polozenie dzialki. Najblizsza rzeka jest w odleglosci 9 kilometrow. Brak jezior zbiornikow wodnych retencyjnych teren nie uznawany za zalewowy brak podtopien powodzi...teren gorzysty lekko pochyly - jak to na pogorzu. Nie wiem co jeszcze moge napisac ? Mam nadzieje ze spelni sie to co wczesniej kolega napisal ze po okolu dwoch tygodniach otrzymam decyzje pozytywna i ze wreszcie ede mogl ddac do architekta komplet dokumentow do otrzymania POZWOLENIA NA BUDOWE.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Poza głupim uśmieszkiem masz coś na temat?
    Cytat Napisał Cris131 Zobacz post
    Wczesniej opisalem polozenie dzialki. Najblizsza rzeka jest w odleglosci 9 kilometrow. Brak jezior zbiornikow wodnych retencyjnych teren nie uznawany za zalewowy brak podtopien powodzi...teren gorzysty lekko pochyly - jak to na pogorzu. Nie wiem co jeszcze moge napisac ? ...
    Odpowiedź na pozostałe dręczące cię pytania być może znajdziesz w gabinecie psychiatry.
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 19-05-2021 o 17:56 Powód: dopisek
    unde venis et quo tendis

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cris131 Zobacz post
    Wczesniej opisalem polozenie dzialki. Najblizsza rzeka jest w odleglosci 9 kilometrow. Brak jezior zbiornikow wodnych retencyjnych teren nie uznawany za zalewowy brak podtopien powodzi...teren gorzysty lekko pochyly - jak to na pogorzu. Nie wiem co jeszcze moge napisac ? Mam nadzieje ze spelni sie to co wczesniej kolega napisal ze po okolu dwoch tygodniach otrzymam decyzje pozytywna i ze wreszcie ede mogl ddac do architekta komplet dokumentow do otrzymania POZWOLENIA NA BUDOWE.
    Dochodziłeś dlaczego dokumenty związane z budowa zostały wysiane do Wód Polskich? Jaką rolę one odgrywają w tym temacie?
    U mnie jest teren rezerwatu parku krajobrazowego i MPZP mówi aby uzyskać opinie konserwatora przyrody a przy wszelakich pracach ziemnych był obecny archeolog, jest to podyktowane właśnie rezerwatem, u Ciebie z tego co piszesz nie planu więc kto o tym zadecydował?

  12. #12

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:00

  13. #13

    Domyślnie

    ,
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:00

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ty najwyraźniej ich w tym gabinecie nie znalazłeś bo nadal piszesz głupoty nie na temat.
    Poniżej sam sobie odpowiedziałeś na własny bełkot
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Weź jakieś pastylki na uspokojenie bo strasznie pitolisz.
    Jak już się uspokoisz to może zrozumiesz co napisałem.
    unde venis et quo tendis

  15. #15

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:01

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Nadal w swoim zacietrzewieniu głupim gadaniem nie potrafisz zrozumieć co jest tematem tego wątku.
    Najwyraźniej nie masz nic to dodanie w temacie dlatego pitolisz jak ten do którego mój tekst, przez ciebie zacytowany, był skierowany.
    Cytat Napisał Cris131 Zobacz post
    Buduje u siebie na dzialce moich pradziadkow dziadkow rodzicow a teraz mojej w terenie podgorskim ( okolice Nowego Sacza ). Teren calkowicie nie podatny na zalewy podtopienia i powodzie do najblizszej rzeki o szerokosci okolo 5 metrow mam ponad 9 kilometrow. Zadnych jezior zbiornikow wodnych zabytkow przyrody rezerwatow skansenow parkow...sama dzialka na wysokosci 620 mnpm. A co poszlo do Wod Polskich...wszystko mapki decyzje Urbanistki Wojta Gminy...moja miejscowosc ( krajobrazowo i wizualnie piekna ale totalne zadupie - teraz to podobno zaleta ? Dom od domu kilkaset metrow a wokol zielen i lasy ) nie posiada Warunkow Zabudowy i z tego tez powodu musialem je uzyskac i mam juz wszystko nawet z Biura Urbanistyki w ktorym pozytywnie zatwierdzilo warunki i projekt i czekalem tylka na wydanie "WZ-ki" aby zaniesc do Architekta ktory zlozy wniosek zezwolenie na budowe a tu...srut i zamiast do Architekta wszystko poszlo do Wod Polskich i jak mnie poinformowano dopiero po ich akceptacji otrzymam Warunki Zabudowy !
    Poniżej to co miałeś do powiedzenia "w temacie" po dwóch godzinach od powyższego postu.9
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    A Twoja działka nie leży nad rzeką?
    Jeśli leży do WP ocenia czy nie jest to teren zalewowy.
    ...
    unde venis et quo tendis

  17. #17

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:01

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    I znowu nic w temacie.
    Dla przypomnienia, bo pamięć masz złotej rybki, ja nie jestem tematem tego wątku.
    Piszesz w temacie o "złotych rybkach" ?

    ps - ktoś tobie post o "pastylkach" usunął Redakcja ?
    Napisałstos
    Weź jakieś pastylki na uspokojenie bo strasznie pitolisz.

    Jak już się uspokoisz to może zrozumiesz co napisałem.

    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 19-05-2021 o 23:50 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  19. #19
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cris131 Zobacz post
    Buduje u siebie na dzialce moich pradziadkow dziadkow rodzicow a teraz mojej w terenie podgorskim ( okolice Nowego Sacza )
    Nowy Sącz to podlega już prędzej pod Narodowe a nie polskie Wody bo Górale od zawsze głosują na PIS...
    Zgłoś się do ministra od "narodowych" ,chyba Glinskiego, może zakwalifikuje Cię jako nie polskiego wodzianki a z priorytetem jako narodowego

  20. #20

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 26-06-2021 o 23:05

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony