dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Montaż zmywarki - czy zamawiać usługę

    Mam do wymiany zmywarkę w zabudowie. Nie znam tematu. Rozważam usługę montażu zmywarki do zabudowy przy zamawianiu kolejnej. Koszt takiej usługi to 199 zł w popularnym sklepie. Obejmuje transport i montaż. Trudno mi jednak sobie wyobrazić taki montaż, gdy poprzednia widzę stoi na resztkach drewnianego blatu kuchennego i ma przykręcony drewniany front. Robił to fachowiec przy montażu kuchni. Czy zlecać sklepowi usługę podłączenia takiej zmywarki czy na miejscu okaże się, że te 199 zł na darmo wydane bo zmywarkę nie wkomponuje w meble?

  2. #2

    Domyślnie

    To zależy ile kosztuje transport a ile usługa.
    Jak nie ma się pojęcia to lepiej zamówić z montażem. samo podłączenie zmywarki jest banalnie proste, nawet z tym przykręceniem frontu do zmywarki nie graniczy z cudem, ale cóż nie każdy ma umiejętności techniczne.

  3. #3

    Domyślnie

    Zmywarkę na pewno da się podłączyć, ale by pasowała elegancko do zabudowy mebli to nie wiem czy sklepy sprzedające zmywarki i dostarczające z montażem ogarniają taką usługę. Transport niby za darmo. Wniesienie 49 zł. Montaż z wniesieniem 199 zł. Sam jestem ciekaw jak sklep ogarnia usługę montażu w zabudowie. Czy wszystko zostaje elegancko, czy lepiej niech zostawią za darmo przed domem i wołać innego fachowca.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pdl2 Zobacz post
    Zmywarkę na pewno da się podłączyć, ale by pasowała elegancko do zabudowy mebli to nie wiem czy sklepy sprzedające zmywarki i dostarczające z montażem ogarniają taką usługę. Transport niby za darmo. Wniesienie 49 zł. Montaż z wniesieniem 199 zł. Sam jestem ciekaw jak sklep ogarnia usługę montażu w zabudowie. Czy wszystko zostaje elegancko, czy lepiej niech zostawią za darmo przed domem i wołać innego fachowca.
    Czyli 150 zł za montaż, dokładnie za max 30 min roboty to niezła stawka. uważam że jeżeli wynajmiesz fachowca, nawet kto wie może sąsiada zza ściany to wyniesie Cię to o wiele taniej. Druga kwestia to właśnie nie wiadomo czy montaż fachowca ze sklepu opiewa na przykręcenie frontu do zmywarki.
    Gdybyś mieszkał bliżej to sam by podjechał i to zrobił a przy okazji wypił z Tobą dobrem schłodzone pifko

  5. #5

    Domyślnie

    Usługa montażu zmywarki wykonana przez popularny internetowy sklep przebiegła prawidłowo. Przykręcili także front. Wcześniej zmywarka stała na kawałku drewnianego blatu a od góry była przyklejona i uszczelniona silikonem. Teraz bez tych dodatków założyli mi elegancko zmywarkę. Wątpliwości były niepotrzebne.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.205

    Domyślnie

    Masz jakieś standardowe meble z IKEI czy coś pod zamówienie ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pdl2 Zobacz post
    Usługa montażu zmywarki wykonana przez popularny internetowy sklep przebiegła prawidłowo. Przykręcili także front. Wcześniej zmywarka stała na kawałku drewnianego blatu a od góry była przyklejona i uszczelniona silikonem. Teraz bez tych dodatków założyli mi elegancko zmywarkę. Wątpliwości były niepotrzebne.
    Cenowo jak wyszło? Tak jak pisałeś czy coś taniej?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał coachu13 Zobacz post
    Masz jakieś standardowe meble z IKEI czy coś pod zamówienie ?
    Standardowe meble z Ikei, kupione kilkanaście lat temu, obecnie już takie niedostępne.

  9. #9

    Domyślnie

    199 zł za wniesienie i montaż. Uzyskałem zapewnienie sklepu, że zapłacę tylko 49 zł za wniesienie gdyby montaż nie udał się. Wybrałem płatność kartą na miejscu by później ewentualnie nie dopytywać się o rozliczenia finansowe.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pdl2 Zobacz post
    199 zł za wniesienie i montaż. Uzyskałem zapewnienie sklepu, że zapłacę tylko 49 zł za wniesienie gdyby montaż nie udał się. Wybrałem płatność kartą na miejscu by później ewentualnie nie dopytywać się o rozliczenia finansowe.
    Ok, ale nie łapię napisałeś że montaż został wykonany a teraz że się nie udał, czy to jakiś trick?

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Cytat Napisał Pdl2 Zobacz post
    199 zł za wniesienie i montaż. Uzyskałem zapewnienie sklepu, że zapłacę tylko 49 zł za wniesienie gdyby montaż nie udał się. Wybrałem płatność kartą na miejscu by później ewentualnie nie dopytywać się o rozliczenia finansowe.
    Ok, ale nie łapię napisałeś że montaż został wykonany a teraz że się nie udał, czy to jakiś trick?
    "trick" tkwi w słowie "gdyby"
    unde venis et quo tendis

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony