dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał kij31 Zobacz post
    Dołączam się do pytania o moc przyłączeniową. Planuję budowę domu piętrowego ok. 180m2 pow. użytkowej + garaż. Ogrzewanie pompa ciepła, bez gazu, czyli wszystkie urządzenia w kuchni na prąd. Zakład energetyczny Enea.
    I drugie pytanie o plan zabudowy względem istniejącej sieci. Mam wyrys z mapy ewidencyjnej z 2018 r. Od tego czasu do okolicznych działek zostały zrobione przyłącza, zostało tylko kilka w tym moja. Muszę iść do gminy po aktualną mapkę z naniesionymi liniami energetycznymi, czy starczy to co mam?
    Nie rozumiem o co pytasz, o przyłącze czy o taryfę?
    Bo wspominasz o mapce i gminie a one nic wspólnego nie mają z przyłączem prądu.

  2. #22

    Domyślnie

    ZE jako załącznik wymaga plan zabudowy lub szkic sytuacyjna określający usytuowanie przyłączanego obiektu względem istniejącej sieci oraz sąsiadujących obiektów więc pytam, czy potrzebna jakas dokładniejsza mapka, gdzie jest to wszystko wrysowane, czy może być niekatualna, gdzie tylko naszkicuje im projektowany budynek.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał kij31 Zobacz post
    ZE jako załącznik wymaga plan zabudowy lub szkic sytuacyjna określający usytuowanie przyłączanego obiektu względem istniejącej sieci oraz sąsiadujących obiektów więc pytam, czy potrzebna jakas dokładniejsza mapka, gdzie jest to wszystko wrysowane, czy może być niekatualna, gdzie tylko naszkicuje im projektowany budynek.
    ZE wymaga do czego ten szkic? Do wykonania przyłącza? Masz już wydane PnB?

  4. #24

    Domyślnie

    Do wniosku o określenie warunków przyłączenia. PnB jeszcze nie mam, chce wcześniej uzbroić działkę, żeby potem nie czekać na prąd.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony