dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Okap do szafek nad indukcje 80 cm dla domu z rekuperatorem

    Poszukuję okapu nad szersza niż standardowa płytę indukcyjną 80 cm do schowania w szafce. Niektórzy polecają okapy z silnikiem wywalonym z okapu (cichsze działanie) - jakieś opinie o tym rozwiązaniu?. Dodatkowo (nie wiem może to już uwzględniają producenci) będzie rekuperacja i dobrze gdyby okap był szczelny kiedy nie działa.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał masera Zobacz post
    Poszukuję okapu nad szersza niż standardowa płytę indukcyjną 80 cm do schowania w szafce. Niektórzy polecają okapy z silnikiem wywalonym z okapu (cichsze działanie) - jakieś opinie o tym rozwiązaniu?. Dodatkowo (nie wiem może to już uwzględniają producenci) będzie rekuperacja i dobrze gdyby okap był szczelny kiedy nie działa.
    Ja mam wentylator dachowy. Po 2 miesiącach stwierdzam, że to rozwiązanie bezkonkurencyjne. Zobaczymy jak będzie później. Nie wiem czy aż taka szczelność jest konieczna. Moim zdaniem wystarczy klapka samozamykająca się przeciwzwrotna.
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Mam rekuperację i "zwykły" okap Amica, wyrzut przez ścianę. Na wyjściu z okapu i zakończeniu rury wyrzutowej mam klapki samozamykające się.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony