dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Nowe mieszkanie 67m2 z aneksem

    Witajcie, na wstępie zaznaczę, że całkowity świeżak ze mnie - zarówno na forum jak i w budowie/wykończeniach.

    Planujemy aranżacje swojego pierwszego M i proszę o pomoc. Mieszkanie 67m2 na 3 piętrze - załączam plan.

    Głównie chodzi mi o pomoc z funkcjonalnym urządzeniem pokoju z aneksem, bo kuchnia malutka i trzeba to dobrze rozplanować, a brak doświadczenia mi przeszkadza
    W kuchni myślałem o słupku ze zmywarką na dole i piekarnikiem nad nią, przechowywanie w formie szuflad z pełnym wysuwem, szafki wiszące do sufitu, żonie marzy się jakaś mała wyspa lub blat przy jednej ze ścian, żeby zwiększyć powierzchnię roboczą.

    Co do łazienki nie jestem pewien - czy brodzik mini/płyta pod kabinę da się montować w bloku ?

    Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi praktyków

    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12345.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	12,8 KB
ID:	456873  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zdecydowanie wyjdź z kuchnią poza obrys ścian wnęki. Masz na to miejsce.




    Zabudowanie ściany łazienki w salonie szafkami z wnęką na TV. Wyciągnięta w głąb pokoju szafka wysoka z piekarnikiem. Dalej szafka 60, zlew 60, zmywarka 60 lub 45, szafka, szafka narożna 120x60, szafka z płytą 60, szafka 60 lub 55 cm przy ścianie.
    Przy oknie kuchennym wysoka zabudowa z lodówką i szafką cargo 40 cm
    lub
    lodówka bliżej okna a od strony jadalni wysoka witryna.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 01-07-2021 o 13:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony