dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Montaż HST w Niemczech

    Witam, czy znajdę dobrą firmę która zamontuje mi okno tarasowe (drzwi) hst w Niemczech pod Berlinem w lipcu? Firma w której chcę zamówić Schüco Liniving nie oferuje niestety montażu.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Bez problemu znajdziesz.
    Ja często mam zapytania o sprzedaż stolarki z montażem za granicą. Grzecznie odmawiam, bo firma z zachodniej Polski będzie miała tam o tysiąc kilometrów drogi taniej, także moja jazda jest nieuzasadniona.
    A jak mowa o firmach sprzedających : dealerzy firmy Awilux.Także produkują okna na profilach Schueco i są uznaną marką. Z konkretnych dystrybutorów: np. Okna Hajzler Zielona Góra.

    Znam też firmę prowadzoną przez naszego kolegę w Niemczech - robi wszystko profesjonalnie (jak trzeba to zapytam go o namiar na firmę).

    Ps. Moim zdaniem okno powinna montować firma, która zrobi wcześniej pomiar.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Netka45 Zobacz post
    Firma w której chcę zamówić Schüco Liniving nie oferuje niestety montażu.
    Szukaj firmy, która zmierzy, dostarczy i zamontuje. Inaczej mogą być potencjalne kłopoty.

  4. #4

    Domyślnie

    Rozumiem oczywiście, ze dla jednego okna się nie opłaca. Chociaż czasem ktoś zajmujący się montażem na co dzień mógłby dorobić. Mam super budowlańców, ale noe montowali wcześniej hst, wolałabym kogoś „choć jedna” osobę kompetentną, która ich poprowadzi, jeśli faktycznie żadna firma nie może. Większość firm z Polski nie oferuje montażu w De. Dlatego mam okna zamówione bez montażu:/ problemem jest czas, muszę kogoś znaleźć na lipiec. Jeśli Pan zna kogoś, to oczywiście byłabym wdzięczna. Dochodzą do montażu żaluzje fasadowe elektrycznie sterowane.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Szukaj firmy, która zmierzy, dostarczy i zamontuje. Inaczej mogą być potencjalne kłopoty.
    Nikt się nie ma terminów ad hoc a muszę wstawiać w lipcu, poza tym firmy zgłaszają problem z dostawa aluminium i elementów z tym związanych są opóźnienia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony