dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Sieć elektroenergetyczna projektowana w bazie GESUT

    Przeglądając w Internecie bazę uzbrojenia terenu (GESUT? Chyba tak się to nazywa) znalazłem, że jest już wrysowana linia oznaczające przyłącze energii elektrycznej do mojej działki. Jest ta linia podpisana jako proj. (Pewnie projektowana).

    Czy można na tej podstawie określić, na jakim mniej więcej etapie jest budowa przyłącza?
    Czyli co, jest już uzgodniony projekt przyłącza I teraz "tylko" jego wykonanie w terenie?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    To oznacza że linia jest zaprojektowana . Nic wiecej z tego nie wynika. Po ukończeniu budowy linii i wykonaniu inwentaryzacji powinna nastąpić zmiana w bazie GESUT. To jest teoria. O praktyce wolę się nie wypowiadać .

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki.
    Szczerze, to liczyłem na Twoją odpowiedz.

    A ze to teoria, to domyślam się. Dwie ulice dalej tyle co zakończyła się rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Rozbudowa trwała od września zeszłego roku, a do dzisiaj w tej samej bazie uzbrojenia terenu nie ma naniesionych nowych sieci. Ani projektowanych, ani żadnych.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    Może gdybyś oglądał bazę GESUT na stronach swojego starostwa to stan byłby bardziej zbliżony do realnego. Ogólnopolskie portale są "umiarkowanie często" aktualizowane. Widziałem tam zaległości kilkuletnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony