dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Blurry

    Zarejestrowany
    Jun 2021
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    3

    Domyślnie Wiertarko wkrętarka

    Witam wszystkich,
    przymierzam się do zakupu wiertarko wkrętarki. Budżet ustaliłem na ok 350-380 zł. Wolałbym nic już nie dokładać, bo i tak zwiększyłem cenę, która początkowo wynosiła 200-250 zł. Co do wymagań, to akumulatorowa i fajnie jakby miała udar. Używana będzie głównie w domu. Dobrze jakby dało się przywiesić jakąś półkę, czy szafkę, dlatego lepsza byłaby z udarem. Ma pomagać również przy samochodzie, coś wyczyścić, przeszlifować, wypolerować. Na oku mam:
    Graphite 58G010
    Bosch Universal Impact 18 (https://allegro.pl/oferta/wkretarka-uda ... n=polecane)
    Makita lxt (https://www.castorama.pl/wiertarko-wkre ... 37305.html)
    Może ktoś doradzi, albo zaproponuje coś innego
    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Z tych trzech typów wybierałbym między Makita a Boschem.
    Z oczekiwań jakie sobie narzuciłeś to chcesz kupić jedno urządzenie które ma zastąpić kilka, nie da się. Udar w takiej wkrętarce to nie udar tylko namiastka udaru.
    Ja bym Ci polecił abyś kupił wkrętarkę nowszej generacji z silnikiem bezszczotkowym np Yato albo Parkside, są w przystępnej cenie i jakościowo dobre z tym że za Parksidem przemawia tanie dodatkowe akumulatorki np 4 Ah.
    z tym budżetem jakim dysponujesz na ten sprzęt spokojnie kupisz z tych firm o których wspomniałem.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Blurry

    Zarejestrowany
    Jun 2021
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zdaję sobie sprawę co do takiego udaru i akurat potrzebny byłby bardzo rzadko, żebym nie musiał jeździć pożyczać sieciówki. Używanie tyle do w domu, ale jednak. Jeśli chodzi o samochód, to też używanie sporadyczne, żeby sobie ułatwić sprawę. Najważniejsze, żeby przy normalnym użytkowaniu, bez żadnego katowania, służyła bardzo długo. Co do parkside słyszałem, że to loteria. Albo trafi się na dobry egzemplarz, albo na wadliwy. Ile w tym prawdy, to nie wiem.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam kilka elektronarzędzi z Parksida jak również i moi koledzy, nikt nie narzekał na usterkowy sprzęt. Tak samo jak można powiedzieć o elektronarzędziach z Biedronki- Niteo. Po drugie masz gwarancję na sprzęt w przypadku Parksida dwa lata a Niteo aż trzy lata.
    Co do Boscha to jest on tak samo robiony małymi rączkami jak reszta elektronarzędzi, z Boscha została tylko nazwa a reszta made in China.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Blurry

    Zarejestrowany
    Jun 2021
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    A co sądzicie o marce Ryobi?

  6. #6

    Domyślnie

    Też dobra marka, można powiedzieć z tradycją. Robi dobrej jakości narzędzia.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Hurry Up dostaniesz w takiej cenie, jest całkiem ok jak na budżetową wkrętarkę.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony