dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jaki pistolet do malowania?

    Jeżeli zły dział to przepraszam. Mam do pomalowania drewniany domek ogrodowy. Chciałbym to zrobić pistoletem. Ponieważ będę musiał to robić co kilka lat, chcę zakupić taki pistolet i inne potrzebne do tego rzeczy (kompresor?). Co polecilibyście? Jaka firma? Jaki model? W popularnym markecie budowlanym polecono mi pistolet, który podłącza się do gniazdka, wlewa do zbiorniczka preparat i można malować.Ale firma kompletnie mi nieznana, jakiś Wagner czy coś takiego. Poza tym ten pistolet ma jakieś ograniczenia gęstości farby.
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2

    Domyślnie

    Wagner to dobra i znana firma. Co do gęstości to każdy pistolet i farba musisz mieć odpowiednia gęstość aby można było malować natryskowo.
    Jaką farbą masz zamiar malować ten domek? Jak impregnatami to spokojnie możesz kupić pistolet natryskowy wraz z dmuchawą. Coś jak w linku poniżej.
    https://www.jula.pl/catalog/artykuly...E&gclsrc=aw.ds

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję, A gdybym chciał coś bardziej uniwersalnego nie tylko do impregnatów? Gdybym chciał na przykład w przyszłości pomalować ściany w pokoju? To poleciłbyś?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    To już jest inna gęstość farby, więc musiałbyś poszukać pistoletu z różnej grubości głowicami. Yato i Tresnar wiem że mają takie i nawet ludzie sobie je dość chwalą.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony