dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Widoczne białe poszerzenia okien

    Witam,
    nie wiem kto dał ciała. Czy monter przy obmiarze czy producent. Kolor okien mam antracyt, poszerzenia do okien balkonowych od strony wew są białe a na zew antracytowe. Niestety okazalo sie że podłoga nie zakryje od strony wew poszerzenia i będzie widać 2-3cm białego koloru. Dla mnie to niedopuszczalne. Monter z hurtownią zwala winę na producenta że niby powinno przyjechać obustronnie w kolorze antracyt. Jak to rozwiazać? Dystrybutor powiedział że przyjedzie serwis producenta i wklei na gorąco folie w kolorze okien i nie będzie nic widać.

  2. #2

    Domyślnie

    A od kogo zamawiałeś okna? Jeżeli zamawiałeś okna z montażem od firmy XYZ to firma XYZ jest odpowiedzialna za każdy problem z oknami i nie powinno cię obchodzić że zawalił ich producent, z którym ty nie miałeś kontaktu.
    Inaczej jeżeli kupowałeś okna osobno i montaż osobno.

    A to że jest widoczne poszerzenie to albo błąd przy pomiarach- ktoś podał zły poziom 0, albo ktoś źle go zmierzył albo ktoś go źle zamontował. Zależy wszystko od tego na jakiej wysokości miał być poziom 0 a na jakim zostały zamontowane okna.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    U mnie też wyszło, że białe poszerzenie wystaje poza poziom podłogi, co przy oknach złoty dąb trochę rzuca się w oczy.
    Przykleję tam samoprzylepną listwę meblową w pasującym kolorze.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_kopaczewski Zobacz post
    A od kogo zamawiałeś okna? Jeżeli zamawiałeś okna z montażem od firmy XYZ to firma XYZ jest odpowiedzialna za każdy problem z oknami i nie powinno cię obchodzić że zawalił ich producent, z którym ty nie miałeś kontaktu.
    Inaczej jeżeli kupowałeś okna osobno i montaż osobno.

    A to że jest widoczne poszerzenie to albo błąd przy pomiarach- ktoś podał zły poziom 0, albo ktoś źle go zmierzył albo ktoś go źle zamontował. Zależy wszystko od tego na jakiej wysokości miał być poziom 0 a na jakim zostały zamontowane okna.
    Brałem z firmy XYZ z montażem.
    Prawdopodobnie monter dał ciała bo jak mierzyl na górze okna to były jeszcze szalunki na nadprożach i powinien uwzględnić deskę calówkę w obliczeniach.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    U mnie też wyszło, że białe poszerzenie wystaje poza poziom podłogi, co przy oknach złoty dąb trochę rzuca się w oczy.
    Przykleję tam samoprzylepną listwę meblową w pasującym kolorze.
    Najprostsze rozwiązanie. Są też dostępne samoprzylepne listwy PCW. To nie jest życiowy problem.. .
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony