dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: elewacja

  1. #21

    Domyślnie

    jarek
    Czy mogłabym to zobaczyć bo bardzo mi to pasuje.Ściany obłożone klinkierem to znaczy taką cegłą czy taką wąską płytką klinkierową bo u mnie to drugie rozwiązanie będzie możliwe.No i kolor tej cegiełki? Bo sama nazwa mówi mi niewiele.

  2. #22

    Domyślnie

    Mysia
    Ty jesteś najważniejsza i twoja koncepcja. Co to znaczy inwestor się uparł. On Ci robi prezent i ten tynk to za darmo? A może zostało mu żółtej i chce Ciebie nim uszczęśliwić. Czasami tak jest.

    U nas jak był remont w pracy to inwestor żałował mi farby na metalową szafę wystrój pokoju ogólnie na niebiesko a tu beżowa szafa. Więc patrzę malują lamperie na błękit kolor spokojnie pasował by mi do pokoju więc mu mówię że trzeba mi pomalować tą szafę a on na to że farba absolutnie jest mu potrzebna że ledwie na lamperię wystarczy, a tak w ogóle to nie sprawdzi się na metalowej szafie i zaraz się odwarstwi.
    Wiesz jak to przy remoncie coś się wnosi coś wynosi ja patrzę a tu w piwnicy całe wiadro rozrobionej farby może 10 litrów a na lamperię góra 3 litry wystarczy. Więc odlałam litr i sama po godzinach pomalowałam. Było mu to nie na rękę. Co mi tam jego fochy. Farba już 5 lat się trzyma jest ok. A pokój zyskał.
    Różnie bywa i nie jest to regułą, ale jak komuś można narzucać kolor elewacji.

  3. #23

    Domyślnie

    Jarek i jeszcze prośba napisz symbol tego tynku to sobie zobaczę w sklepie.Pozdrawiam.

  4. #24

    Domyślnie

    A teraz z ostatniej chwili, moja córka chodzi do nowej szkoły po szkole czasami odwiedza koleżankę która mieszka na takim osiedlu domków rodzinnym. Już dawno wspominała że jest tam ładny domek. Wczoraj tak się złożyło, że to ja musiałam pojechać po córkę. I oniemiałam. To ja zawracam wam głowę szukam domku z piaskowym klinkierem a tu proszę wypisz wymaluj stoi. I muszę wam napisać, że to jest to. Śliczności bardzo mi się podoba.

  5. #25

    Domyślnie Siding

    Napiszcie, co sądzicie o sidingu. Mój mąż twierdzi, że między warstwy mogą wchodzić gryzonie i inne cuda. Zaznaczam, że będziemy budować dom metodą "kanadyjską"
    KrysTom

  6. #26
    Banned
    DariuszP77

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    9

    Domyślnie

    Szukam przykładów elewacji z klinkierem w roli głównej. Podoba mi się oferta , pochwalicie się swoimi realizacjami? Zanim kupię, chętnie poznam opienię innych budujących.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-06-2022 o 09:45

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bzdureq

    Zarejestrowany
    Nov 2022
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ostatnio czytałem fajny wpis o elewacjach - https://komfortowemieszkanie.pl/elew...elewacje-domu/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony