dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Podejście wody od strony wnętrza domu a zawór odcinający

    Jestem przed lawami fundamentowymi. Zastanawiam się na ile "wiążąca" jest dla mnie lokalizacja podejścia wody jeśli chodzi o wykończenie wnętrza.

    Mam w projekcie podejście wody z głównym zaworem odcinającym w miejscu gdzie chciałbym, żeby stała lodówka, co "raczej" się wyklucza. Licznik jest w studzience na zewnątrz domu. Pytania:
    1. czy jeżeli zrobię to podejście tak jak jest w projekcie - czyli rura ochronna będzie wystawała z chudziaka przy ścianie jak na rysunku w miejscu z czerwona kropka, to będzie możliwe zrobić ten zawór pod zlewem w kuchni (niebieska kropka) - przez poprowadzenie wody w 20cm styropianu?
    2. jeżeli nie, to będę musiał zmienić lokalizacje podejścia na łazienkę na wysokości zlewozmywaka (zielona kreska). Czy może macie pomysły na lepsza lokalizacje tego podejścia przy takim układzie kuchnia/łazienka?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woda.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	457170
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woda.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	74,5 KB
ID:	457166  
    Ostatnio edytowane przez gryziciel ; 16-06-2021 o 10:48

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Zrób podejście wody i zawór pod zlewozmywakiem. Zawór nie będzie widoczny i nie będzie szpecił.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony