dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie przytkana pompa mamutowa

    Dzień dobry. Przytkała mi się najprawdopodobniej pompa mamutowa ponieważ woda oczyszczona z oczyszczalni nie jest wypompowywana. Podczas procesu wypompowywania tylko co jakiś czas wyrzuca niewielką ilość wody. Proszę o informację jak odetkać taką pompę oraz w którym miejscu mogła ona się przytkać. Są 2 wloty 50 i 100 która przechodzi w 50tkę.
    Jeszcze jedno pytanie . |Jak wymusić proces wyrzucania wody? Przy pompie mam rozdzielacz który puszcza raz powietrze na dotlenianie a raz na wyrzut do pompy mamutowej. Wyrzut jest chyba 2 razy na dobę. Chciałbym wymusić ten proces. Czy jeśli przepnę przewody z jednego rozdzielacza do drugiego to czy wymuszę ten proces tzn myślę że wtedy sterownik puści powietrze na pompę mamutowa a nie na napowietrzanie. Niestety jest ciężki dostęp do rurek bo bym je zamienił miejscami i wymusił ten proces także pozostaje tylko taka opcja. Czy ktoś coś poradzi bo nie wiem jak to ugryźć.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180721_123716.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	75,9 KB
ID:	457187   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210616_211210.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	82,2 KB
ID:	457188  

  2. #2

    Domyślnie

    Nie mogę edytować postu. Napisałem rozdzielacz a chodziło mi o te elektrozawory. Czy jeśli przepnę przewody z jednego elektrozaworu do drugiego to wymuszę proces wyrzutu wody?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony