dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Czy warto kupować materiały w Czschach?

    Dziś trafił mnie przysłowiowy szlag. Wstępnie wybrani dostawcy okien, drewna twierdzą, że ich wyceny sprzed miesiąca są nieważne i nie wiedzą czy będą w stanie dostarczyć towar przed końcem roku. PSB leci sobie w klipy i od trzech tygodni nie jest w stanie skosztorysować mego projektu. Pomyślałem więc, że skoro stawiam dom pod czeską granicą czy nie poszukać dostawcy u naszych południowych sąsiadów. Ma ktoś z tym doświadczenia?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ololek

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowe Bagno
    Kod pocztowy
    16-130
    Posty
    527

    Domyślnie

    Cytat Napisał buczek Zobacz post
    Dziś trafił mnie przysłowiowy szlag. Wstępnie wybrani dostawcy okien, drewna twierdzą, że ich wyceny sprzed miesiąca są nieważne i nie wiedzą czy będą w stanie dostarczyć towar przed końcem roku. PSB leci sobie w klipy i od trzech tygodni nie jest w stanie skosztorysować mego projektu. Pomyślałem więc, że skoro stawiam dom pod czeską granicą czy nie poszukać dostawcy u naszych południowych sąsiadów. Ma ktoś z tym doświadczenia?
    NIe baw się w kosztorysowanie. T0 strata czasu jak ceny zmieniają się z miesiąca na miesiąc.
    Jak se sprawdzisz cenniki winenberga na Czechy albo producenta silikatów kmbeta to się zdziwisz że tam jest drogo
    https://www.wienerberger.cz/content/..._Porotherm.pdf

    dryfix 24 w pl za 11.9zł a w czechach za 20zł sztuka.

    Jak się dogadasz albo trafisz na hurtownię gdzie ktoś gada po polsku to możesz spróbować. Ale im dalej od hurtowni to koszty transportu będą rosły.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony